ŞEHİT AİLELERİ VE KAHRAMAN GAZİLER KIRMIZI ÇİZGİM

Admin 29 Kasım 2023 Dernek Haber 257 -A+
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Ankara’ya giden Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve yönetim kurulu Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Emirdağlı hemşerimiz Mahmut Çorumlu'yu makamında ziyaret etti.
EN KISA SÜREDE SİZLERİ ZİYARET EDECEĞİM
Ziyaretten dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirten Çorumlu, “Benim mesleki hayatım boyunca kırmızıçizgim Şehit aileleri ve kahraman gazilerimizdir. Sizlerin gece gündüz demeden emrinizdeyim. Tüm teşkilat olarak bizlere randevu dahi almadan gelebilecek kişiler sizlersiniz. Afyon şubesindeki çalışmaları çok yakından takip ediyorum. Başkan Kumartaşlı ve yönetimini tebrik ediyorum. İnşallah en kısa sürede sizleri şube binanızda ziyaret edeceğim ”dedi.
ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİMİZ ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM
Dernek faaliyetleri ile İlimizdeki Şehit aileleri ve Gazilerin durumları hakkında Mahmut Çorumlu’ya detaylı bilgiler sunan Başkan Kumartaşlı; “Nazik kabulünüz ve misafirperverliğiniz nedeniyle tüm Şehit Aileleri ve Gazilerimiz adına teşekkür ediyorum. Mesleki hayatınızdaki üstün başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.
Karşılıklı bilgi alış verişinin yapıldığı ziyarette, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Çorumlu, ziyaretine gelen Şehit Babaları ve Başkan Kumartaşlı nezninde tüm Afyonkarahisar’a selamlarını iletirken, tüm Şehit anne ve babalarının ellerinden öptüğünü söyledi.
Başkan Kumartaşlı, ziyaret sonunda Çorumlu’ya Dernek madalyasından takdim etti.

Whatsapp'ta Paylaş