ALBAY YAĞAN’DAN KUMARTAŞLIYA DUYGU DOLU ZİYARET

‘ŞEHİT AİLELERİMİZ VE GAZİLERİMİZİN EMRİNDEYİM’ ŞEHİT SİLAH ARKADAŞININ FOTOĞRAFINI GÖRÜNCE DUYGULANDI İlimiz İl Jandarma Komutanlığına atanan ve geçtiğimiz günlerde görevine başlayan Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Tolga Yağan ilk ziyaretini Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesine yaptı.

Devamı » 03 Ekim 2023

BAKAN MAHİNUR GÖKTAŞ DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş ve Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı , il protokol üyeleri ile birlikte Türkiye Harp Malülü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesini ve başkan kumartaşlı2yı ziyaret etti.

Devamı » 03 Ekim 2023

İL JANDARMA KOMUTANIMIZ TOLGA YAĞAN’A HOŞ GELDİN ZİYARETİ

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı beraberinde Şehit babaları ve Gaziler ile birlikte İlimiz Jandarma Komutanlığı görevine atanan Kıdemli Albay Tolga Yağan’ı makamında ziyaret ederek, hem ilimize ‘hoşgeldiniz’ dediler hem de yeni görevinde başarılar dilediler.

Devamı » 03 Ekim 2023

BAŞKAN KUMARTAŞLI'NIN MEVLÜD KANDİLİ MESAJI

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Peygamber Efendimizin doğum günü olan Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Devamı » 25 Eylül 2023

ŞEHİT ANNEMİZ ZEYNEP DOĞAN VEFAT ETTİ.

05 Aralık 1981 Tarihinde Tunceli'de Şehit Olan Şehit J.Asb.Kd.Çvs. Tuncay DOĞAN'ın Annesi Zeynep DOĞAN (1941 Doğumlu) Tedavi Gördüğü Özel Hastanede Yaşlılığa Bağlı Sebeplerden Dolayı 08-092023 Tarihinde Vefat Etmiştir.

Devamı » 25 Eylül 2023

GAZİLERİMİZİN 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

19 Eylül Gaziler Günü dolayısı ile Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malül Gazi P.Uzm.Çvş. İsmail KUMARTAŞLI bir kutlama mesajı yayımladı.

Devamı » 25 Eylül 2023

2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ ŞEHİT GAZİ ÇOCUKLARI EĞİTİM YARDIMI MİKTARI HESAPLANDI.

DEĞERLİ ŞEHİT AİLELERİMİZ VE GAZİLERİMİZ. 2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ ŞEHİT ÇOCUKLARI / GAZİ ÇOCUKLARI EĞİTİM YARDIMLARI EKİM AYININ İKİNCİ HAFTASINDA ÖDENİLECEĞİ TAHMİN EDİLMEKTEDİR.

Devamı » 17 Eylül 2023

BAŞKAN KUMARTAŞLI’NIN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı İsmail Kumartaşlı;30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Kumartaşlı açıklamasında;

Devamı » 29 Ağustos 2023

BAŞKAN KUMARTAŞLI MERAL AKŞENER İLE GÖRÜŞTÜ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Malazgirt Zaferi’nin 952’inci, Büyük Taarruz’un 101’inci yıldönümü çerçevesinde Afyonkarahisar’da partisince düzenlenen programlara katılmak üzere geldiği Afyonkarahisar’da şehitliği ziyaret etti.

Devamı » 29 Ağustos 2023

CUMHURBAŞKANIMIZ AHMET NECDET SEZER’İ ZİYARET ETTİK.

Afyon’lu şehit aileleri ve Malul Gazi İsmail Kumartaşlı, Afyon’lu Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’i evinde ziyaret ettiler. Sıcak ve samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyarette 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, bugüne kadar hiç kimseden hediye kabul etmediğini belirterek, “İlk defa benim Afyonkarahisar’dan gelen hemşehrilerim, şehit ailelerimin, gazilerimin getirdiği hediyeyi alıp evimin en güzel köşesinde sergileyeceğim.” dedi.

Devamı » 17 Eylül 2023

GARNİZON KOMTANIMIZ TUĞG. NUMAN YÖNER İLK DERNEĞİMİZİ KABUL ETTİ

Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanı olarak atanan Tuğgeneral Numan Yöner, göreve başladı. Şehit aileleri ve gaziler Numan Paşa’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Devamı » 29 Ağustos 2023