İGM BAŞKANI ÇOBAN MAKAM SAHİPLERİNE SESLENDİ: ÖNCELİĞİNİZ GAZİLERİMİZ VE ŞEHİT AİLELERİMİZ OLSUN

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkanı İsmail Kumartaşlı, beraberindeki şehit aileleri, gaziler ve yakınları ile birlikte İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban’ın görev süresi dolması sebebiyle veda ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette konuşan Çoban, makam sahiplerine seslenerek “Önceliğiniz gazilerimiz, şehit ailelerimiz, yakınları olsun. Onların derdiyle dertlenin. Onlar sizin dertlenmenizden daha fazlasını hak ediyorlar.” dedi.

Devamı » 01 Nisan 2024

AFYONLU BAKAN GÖKTAŞ ŞEHİT AİLESİNİ YALNIZ BIRAKMADI

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş Afyonkarahisar ziyaretleri kapsamında şehit Şükrü Karadirek’in ailesini ziyaret etti.

Devamı » 01 Nisan 2024

TBMM MİLLİ SAVUNMA KOMİSYONU BAŞKANI HULİSİ AKAR’A AFYON'DA ŞAŞIRTAN KARŞILAMA

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi’ni ziyaret eden Türkiye Büyük Millet Meclisi Millî Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Milletvekili Hulusi Akar’ı Türkiye’de ilk kez gazilerden oluşan tören mangası esas duruşta karşıladı. Gazileri selamlayan Akar, Türkiye’de ilk kez böyle bir şey gördüğünü söyledi.

Devamı » 31 Mart 2024

GAZİ ANNEMİZ ŞERİFE ŞAHİN VEFAT ETTİ

26.07.1994 Tarihinde Şırnak'ta Yaralanan Sinanpaşa, Saraycık Köyü Nüfusuna Kayıtlı Gazimiz, Malül Gazi P.Er Abdullah ŞAHİN'in Annesi Şerife ŞAHİN (1941 Doğumlu) Bu Gün Yaşlılığa Bağlı Sebeplerden Dolayı Evinde Vefat Etmiştir. Cenazesi Bu Gün Saat 10.00 da Saraycık Köyü Mezarlığında Defnedilecektir. Başımız Sağ Olsun.

Devamı » 11 Mart 2024

ŞEHİT ANNEMİZ HANİ ÇİFTÇİ VEFAT ETTİ

Şırnak'ta 03.09.2012 tarihinde şehit düşen P.Ütğm. Sami ÇİFCİ'nin annesi, emekli baş komiser Mehmet ÇİFCİ'nin eşi, Hani ÇİFCİ, tedavi gördüğü hastanede hayata veda etti

Devamı » 01 Mart 2024

DERNEĞİMİZ AFYONKARAHİSAR ŞUBE BAŞKANLIĞI 7 NCİ OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

Afyon’da Başkan Kumartaşlı Güven Tazeledi Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malül Gazi Piyade Uzman Çavuş İsmail Kumartaşlı, bugün yapılan seçimde güven tazeledi. Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığı 7. Olağan Genel Kurul toplantısı bugün sabah Korel Termal Otel’de yapıldı. Dernek Şubesi’nin 15 yıllık Başkanı Malül Gazi Piyade Uzman Çavuş İsmail Kumartaşlı ve listesi dernek üyelerinin oybirliğiyle tekrar göreve seçildi. Toplantıda ve seçimde derneğin toplam 378 üyesinden 278’i hazır bulundu.

Devamı » 31 Mart 2024

2024 YILI AFYONKARAHİSAR ŞEHİTLER TAKVİMİ YAYIMLANDI

   Belediye, Valilik ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığı katkılarıyla hazırlanan 2024 Yılı Afyonkarahisar Şehitler Takvimi yayınlandı. Vatanımız için en değerli varlığını, canını feda etmiş, Şehitlerimizin ve Gazilerimizin hatıralarını yaşatmak adına hazırladığımız 2024 Şehitler Takvimi, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, şehit aileleri ve gazilerimizin katılımıyla Başkanlık makamında düzenlenen programla tanıtıldı.

Devamı » 31 Ocak 2024

ŞUBE BAŞKANLIĞI 7 NCİ OLAĞAN GENEL KURUL İLANI

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığı 7'ncı Olağan Genel Kurulu İlanen Duyrulur.

Devamı » 29 Ocak 2024