İL JANDARMA KOMUTANIMIZ TOLGA YAĞAN’A HOŞ GELDİN ZİYARETİ

Admin 03 Ekim 2023 Dernek Haber 422 -A+
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı beraberinde Şehit babaları ve Gaziler ile birlikte İlimiz Jandarma Komutanlığı görevine atanan Kıdemli Albay Tolga Yağan’ı makamında ziyaret ederek, hem ilimize ‘hoşgeldiniz’ dediler hem de yeni görevinde başarılar dilediler.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

İL JANDARMA KOMUTANIMIZ TOLGA YAĞAN’A HOŞ GELDİN ZİYARETİ

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı beraberinde Şehit babaları ve Gaziler ile birlikte İlimiz Jandarma Komutanlığı görevine atanan Kıdemli Albay Tolga Yağan’ı makamında ziyaret ederek, hem ilimize ‘hoşgeldiniz’ dediler hem de yeni görevinde başarılar dilediler.

Şehit babaları ve Gazileri makamında ağırlayan İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Tolga Yağan, görev yaptığı her bölgede Şehit aileleri ve Kahraman Gazilerle hep diyalog içinde olduğunu belirterek; “Aziz Şehitlerimizin aileleri ve Kahraman gazilerimiz bizlerin en kutsal emanetleridir. Afyon’a gelmeden önce Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesinin çalışmalarını hep duydum ve yakından takip ettim. Başkan İsmail Kumartaşlı ve yönetimini tebrik ediyorum.”dedi.

Şehit Aileleri ve Gazilerin büyük bir aile olduğunu ve kendisinin de bu ailenin bir ferdi olabilmek için canla başla çalışmaya hazır olduğunu söyleyen Kd.Albay Yağan; “ Gece gündüz demeden günün 24 saati hizmetinizde olacağım. Sürekli irtibat halinde olacağız. Her türlü tabip ve sorununuz benim sorun ve talebimdim”dedi.

Şehit Babaları ve Gazilerle teker teker yakından ilgilenen Şehit Ailelerine başsağlığı ve sabır dileklerini ileten Kıdemli Albay Tolga Yağan, Türk Silahlı Kuvvetlerinin personeli, gazileri ve şehit aileleriyle büyük bir aile olduğunu vurguladı, şehitlerin anılarının yaşatılacağını ifade etti.

Whatsapp'ta Paylaş