BAŞKANIMIZ KUMARTAŞLI BAŞBAKAN YILDIRIM'A TEŞEKKÜR PLAKETİ TAKDİM ETTİ.

Admin 26 Ekim 2016 Genel Haber 3572 -A+
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malul Gazi İsmail Kumartaşlı Başbakan Yıldırım’a hassasiyetinden ve Şehit Aileleri ve Gazilere gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederek dernek adına teşekkür belgesi takdim etti…..
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

Başkanımız İsmail Kumartaşlı Başbakan Binali Yıldırım’ı Afyonkrahisar Belediye’si Önünde Karşıladı. Afyonkarahisar Belediye Başkanı makam odasında Şehit yakınlarımız ve Dernek Başkanımızı kabul eden Başbakan Yıldırım aileler ile bir süre sohbet ettikten sonra baş sağlığı dileyerek “Şehit yakınlarımız ve Gazilerimiz başımızın tacı sizler için ne yapsak azdır”.Dedi.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malul Gazi İsmail Kumartaşlı Başbakan Yıldırım’a hassasiyetinden ve Şehit Aileleri ve Gazilere gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederek dernek adına teşekkür belgesi takdim etti.

Takdim programına Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr.Veysel Eroğlu,Afyonkarahisar Millet Vekilleri Ali Özkaya ve Hatice Dudu Özkal ve Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban katıldı.

Whatsapp'ta Paylaş