ŞEHİT POLİS MEMURU RECEP SEVEN GÖZYAŞLARIYLA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Elazığ’da aracın takla atması sonucu şehit düşen polis memuru Recep Seven, Afyonkarahisar’da düzenlenen törenin ardından gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı.

Devamı » 16 Şubat 2018

ŞEHİDİMİZ VAR AFYON BAŞIMIZ SAĞOLSUN

Siirt'ten Elazığ'a rapor için hasta getiren polislerin bulunduğu araç takla attı. Kazada İlimiz Emirdağ ilçesi Gözeli nüfusuna kayıtlı Polis Memuru Recep SEVEN şehit oldu. 1 kişi’de  hayatını kaybetti, 2 kişi de yaralandı.

Devamı » 10 Şubat 2018

ŞEHİDİMİZ ÖMER BİLAL AKPINAR GÖZYAŞLARI İÇİNDE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’nin Afrin kentinde sürdürdüğü ‘Zeytin Dalı Harekâtı’nın 19’uncu gününde şehit olan 2 askerden 22 yaşındaki aslen Afyonkarahisar’ın Çay ilçesinden olan ve uzun zamandır Safranbolu’da ikamet eden Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Ömer Bilal Akpınar’ın cenazesi, Karabük’ün Safranbolu ilçesinde gözyaşlarıyla toprağa verildi.

Devamı » 09 Şubat 2018

AFYON ÇAY'DAN ŞEHİDİMİZ VAR

İlimiz Çay Nüfusuna Kayıtlı Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Ömer Bilal Akpınar Afrinde Şehit Olmuştur.

Devamı » 08 Şubat 2018

ŞEHİTLERİMİZİN EŞ VE ÇOCUKLARINA YÖK TEN BÜYÜK MÜJDE

YÖK'TEN ŞEHİTLERİMİZİN EŞ VE ÇOCUKLARINA ÖZEL STATÜ

Devamı » 15 Şubat 2017

ŞEHİT ATEŞİ EMİRDAĞ'A DÜŞTÜ

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Dernegi Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı Diyarbakır sur da teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan 4 şehidimizden biri olan Şehit Polis Memuru Ali Sevim'in aslen Afyonkarahisar Emirdağ nüfusuna kayıtlı olduğunu açıkladı.

Devamı » 30 Ocak 2017