BAŞKAN KUMARTAŞLI İLE DİNAR TEMSİLCİMİZ HASAN CEYLAN’IN ŞEHİT J.UZM.ÇVŞ.ALİM ÇOBAN’IN ANNESİ HESNA ŞENTÜRK’Ü ZİYARETİ

Başkan KUMARTAŞLI ve ailesi “Biz Büyük Bir Aileyiz” Sloganı İle gece gündüz demeden Şehit ailelerimiz ve Gazilerimizi yalnız bırakmıyor. Başkan Kumartaşlı Derneğimiz Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan ile Şehit J.Uzm.Çvş.Alim Çoban’ın Annesi Hesna Şentürk Annemizi evinde ziyaret etti.

Devamı » 20 Mayıs 2019

BAŞKAN KUMARTAŞLI İLE DİNAR TEMSİLCİMİZ HASAN CEYLAN’IN ŞEHİT J.ASB.KD.ÜÇVŞ.TEFİK AKSU’NUN ANNESİ EMİNE AKSU’YU ZİYARETİ

Başkan KUMARTAŞLI ve ailesi “Biz Büyük Bir Aileyiz” Sloganı İle gece gündüz demeden Şehit ailelerimiz ve Gazilerimizi yalnız bırakmıyor. Başkan Kumartaşlı Derneğimiz Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan ile Şehit J.Asb.Kd.Üçvş.Tefik Aksu’nun Annesi Emine Aksu Annemizi evinde ziyaret etti.

Devamı » 20 Mayıs 2019

BAŞKAN KUMARTAŞLI VE DİNAR TEMSİLCİMİZ HASAN CEYLAN'IN ŞEHİT P.UZM.ÇVŞ.SELÇUK GÜRDAL’IN ANNESİ ZEKİYE GÜRDAL’I ZİYARETİ

Başkan KUMARTAŞLI ve ailesi “Biz Büyük Bir Aileyiz” Sloganı İle gece gündüz demeden Şehit ailelerimiz ve Gazilerimizi yalnız bırakmıyor. Başkan Kumartaşlı Derneğimiz Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan ile Şehit P.Uzm.Çvş.Selçuk Gürdal’ın Annesi Zekiye Gürdal Annemizi evinde ziyaret etti.

Devamı » 20 Mayıs 2019

BAŞKAN KUMARTAŞLI’DAN DİNAR TEMSİLCİMİZ HASAN CEYLAN’IN ANNESİNE ZİYARET

Başkan KUMARTAŞLI ve ailesi “Biz Büyük Bir Aileyiz” Sloganı İle gece gündüz demeden Şehit ailelerimiz ve Gazilerimizi yalnız bırakmıyor. Başkan KUMARTAŞLI Derneğimiz Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan’ın annesini evinde ziyaret etti.

Devamı » 20 Mayıs 2019

BAŞKAN KUMARTAŞLI VE DİNAR TEMSİLCİMİZ HASAN CEYLAN İLE ŞEHİT UZM.J.ÇVŞ.İZZET TAŞBAŞ’IN ANNESİ SALİHA ANNEMİZİ ZİYARETİMİZ

Başkan KUMARTAŞLI ve ailesi “Biz Büyük Bir Aileyiz” Sloganı İle gece gündüz demeden Şehit ailelerimiz ve Gazilerimizi yalnız bırakmıyor. Başkan Kumartaşlı ve Dinar Temsilcimiz Hasan Ceylan ile Şehit Uzm.J.Çvş.İzzet Taşbaş’ın Annesi Saliha Annemizi evinde ziyaret etti.

Devamı » 20 Mayıs 2019

BAŞKAN KUMARTAŞLI VE CEYLAN MALÜL GAZİ NURİ KARAKAŞ’I ZİYARET ETTİ.

Başkan Kumartaşlı ve ailesi “Biz Büyük Bir Aileyiz” Sloganı İle gece gündüz demeden Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimizi yalnız bırakmıyor. Son olarak 04 Eylül 2015 tarihinde Şırnkta yaralanan Dinar Çakıcı Köyünde ikamet eden gazimiz Malül Gazi J.Uzm Çvş. Nuri Karakaş’ı Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumaetaşlı ve Derneğimiz Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan evinde ziyaret etti.

Devamı » 20 Mayıs 2019

BAŞKAN KUMARTAŞLI’DAN ŞEHİT J.ER HALİL KURUDERE’NİN AİLESİ’NE ZİYARET

Başkan KUMARTAŞLI ve ailesi “Biz Büyük Bir Aileyiz” Sloganı İle gece gündüz demeden Şehit ailelerimiz ve Gazilerimizi yalnız bırakmıyor. Başkan KUMARTAŞLI ve ailesi, Aksarayda şehit olan İscehisar ilçemiz’de ikamet eden Şehit J.Er Halil Kurudere’nin ailesini evinde ziyaret etti.

Devamı » 20 Mayıs 2019

BAŞKAN KUMARTAŞLI GAZİ CANER KAN’I GAZİLER İLE EVİNDE ZİYARET ETTİ...

Başkan Kumartaşlı ve ailesi “Biz Büyük Bir Aileyiz” Sloganı İle gece gündüz demeden Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimizi yalnız bırakmıyor. Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Gazi İsmail Kumartaşlı son olarak derneğimiz üyesi Malül Gazi Caner KAN ve ailesini evinde ziyaret etti.

Devamı » 20 Mayıs 2019

BAYATLI ŞEHİT P.UZM.ÇVŞ.MUAMMER ARI DUALAR İLE ANILDI

13-05-2016 tarihinde Hakkari/ Çukurcada Şehit olan Şehit P.Uzm.Çvş.Muammer ARI şehadetinin üçün’cü yılında dualar ile anıldı.Şehidimizin ailesi tarafından düzenlenen programa Türkiye Harp Malülü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkanı İsmail Kumartaşlı,İlçe Belediye Başkanı,İlçe Jandarma Komutanı,İlçe Müftüsü ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Devamı » 20 Mayıs 2019

ORUÇOĞLU İLKOKULUN'DA BAŞKAN KUMARTAŞLI VE ŞEHİT ANNEMİZ FATMA ÜYE ÖĞRENCİLER İLE BULUŞTU.

Derneğimiz Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığı tarafından okullarda düzenlenen programlar ile öğrencilere şehitlik ve gazilik gaziler tarafından anlatılıyor.

Devamı » 20 Mayıs 2019

AFYONKARAHİSAR KYK DESTİNE HATUN YURDU ÖĞRENCİLERİ İLE ŞEHİT AİLEMİZDE İFTAR

Afyonkarahisar KYK Destine Hatun Yurdu yöneticileri ve beraberindeki gönüllü öğrencileri,Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği başkanı İsmail Kumartaşlı ile birlikte Şehit J.Er Mehmet Sağlam’ın ailesini ziyaret ederek hazırladıkları yemekler ile iftar yemeği yedi.

Devamı » 20 Mayıs 2019

BEYYAZI İLKOKULUNDA BAŞKAN KUMARTAŞLI VE KIBRIS GAZİSİ TAHSİN KOÇ ÖĞRENCİLER İLE BULUŞTU.

Derneğimiz Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığı tarafından okullarda düzenlenen programlar ile öğrencilere şehitlik ve gazilik gaziler tarafından anlatılıyor. Program Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malül Gazi P. Uzm. Çvş. İsmail Kumartaşlı ve Kıbrıs Gazisi Tahsin Koç’un anıları, yaşadıkları, vatan sevgisi, bayrak sevgisi ile ilgili anlatımları ile devam ediyor. Programın son kısmında gazilerimiz öğrencilerin merak ettiği konulara yönelik sorularına cevap vererek programı sonlandırıyorlar.

Devamı » 20 Mayıs 2019