BAŞKAN KUMARTAŞLI HACCA GİDECEK ŞEHİT AİLEMİZİN YEMEK VE DUA PROGRAMINA KATILDI.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malül Gazi İsmail Kumartaşlı 10-06-2010 tarihinde Tokatta heliopter kazası sonucu Şehit olan Şehit J:Pilot Ütğm.Murat Saraç’ın hacca gidecek olan anne ve babbası Cemile Fuat Saraç’ın Afyonkarahisar Kale Yurdundaki hac programına katıldı.

Devamı » 18 Ağustos 2017

BAŞKAN KUMARTAŞLI’DAN GAZİMİZE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Derneğimiz Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve ailesi üyelerini ziyaret etmeye devam ediyor.

Devamı » 18 Ağustos 2017

BAŞKAN KUMARTAŞLI’DAN ŞEHİT AİLEMİZE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Dernek Başkanımız Malül Gazi İsmail Kumartaşlı ailesi ile üyelerinin her zaman yanında bulunuyor. Başkan Kumartaşlı son olarak 30-09-1994 trihinde Tunceli Ovacık kırsalında BTÖ mensubu teröristler ile girdiği silahlı çatışma sonucu şehit olan Şehit J.Er Oğuz Akdağ’ın yeni ameliyat olan eşi Fatma Akdağ’ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Devamı » 18 Ağustos 2017

BAŞKAN KUMARTAŞLI ŞEHİT KARDEŞİMİZİN NİŞAN TÖRENİNE KATILDI

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İsmail Kumartaşlı ve ailesi 24-08-2016 tarihinde Bingölde Şehit olan Şehit P.Uzm.Çvş.Kerim ÜYE’nin kardeşi Kasım Üye’nin nişan merasimine ailesi ile katıldı.

Devamı » 18 Ağustos 2017

İL JANDARMA KOMUTANI J.KD.ALB.ORHAN SIRMA GAZİMİZE ROZETİNİ TAKDİM ETTİ.

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb.Orhan SIRMA ve Dernek Başkanımız İsmail Kmartaşlınında katıldığı Malül Gazi Serdar Aladaş’a makamında tören ile Jandarma Genel Komutanlığı tarafıdan adına tevci edilen Malül Rozetini takdim etti.

Devamı » 18 Ağustos 2017

BAŞKAN KUMARTAŞLI'DAN HALK BANK KOCATEPE ŞUBESİNE TEŞEKKÜR

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malül Gazi İsmail Kumartaşlı Afyonkarahisar Halkbankası Kocatepe Şube Müdürü Ali Bülent VARIŞLI’yı makamında ziyaret ederek teşekkür etti.

Devamı » 18 Ağustos 2017

ŞEHİT KARDEŞLERİNDEN DUYGULANDIRAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Geçtiğimiz sene 2016 yılı içersinde ülk genelinde çok fazla canımız yandı ve sayıları yüzlerce diyebileceğimiz kadar terör saldırılarında şehit verdik.Afyonkarahisarımızda bu acı dolu günlerden nasibibni aldı ve 12 şehi verdi.Şehitlerimizin acıları hem bizlerin hamde ailelerinin yüreğini kor gibi yakmakta ama hayat bir taraftanda devam etmekte.Şehitlerimizin geride kalan kardeşleri kimi nişanlanmakta kimi nikah lanmakta ama şehitlerini hiçbir zaman unutmamaktalar.En mutlu oldukları gün sonunda bile şehit kardeşlerinin mzarı başına giderek dualarını eş veya eş adayları ile ziyaret etmekteler.

Devamı » 17 Ağustos 2017

BAŞKAN KUMARTAŞLI’DAN TÜM HAC ADAYLARINA HAYIRLI YOLCULUKLAR MESAJI

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malül Gazi İsmail Kumartaşlı bu hafta içersinde Hac Farizesini yerine getirmek için kutsal topraklara yolculuğ çıkacak olan tüm Şehit Yakınlarımız,Gazi ve Gazi Yakınlarına hayırlı yolculuklar dileyerek bir mesaj yayımladı.Başkan Kmartaşlı mesajında;

Devamı » 17 Ağustos 2017

ANKARA ETİMESGUT ŞUBE BAŞKANI AYDOĞDU YAŞARDAN DERNEĞİMİZE ZİYARET

Derneğimiz Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Ankara Etimesgut Şube Başkanı Aydoğdu Yaşar Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve yönetimini Afyonkarahisar şube binasında ziyaret etti.

Devamı » 17 Ağustos 2017

MİLLETVEKİLİ PARSAK DİNAR TEMSİLCİLİĞİMİZİ ZİYARET ETTİ

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) tatile girmesinin ardından Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak ilçe ziyaretlerine hız verdi ziyaretler kapsamında Millet Vekili Parsak Derneğimiz Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan’ı ziyaret etti. Dernek Temsilcimiz Hasan Ceylan Ziyaretten Duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Devamı » 15 Ağustos 2017

CEYLAN’DAN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHİN YAŞAR’A ZİYARET

Derneğimiz Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan Kırıkkale çelebi ilce Müftülüğünden Dinar İlçe Müftülüğüne atanan Şahin Yaşar’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Devamı » 15 Ağustos 2017

AFYONLU ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERE NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜNDEN ÖNCELİK

Derneğimiz Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve yönetim kurulu üyeleri Afyonkarahisar İl Vatandaşlık ve Nüfus Müdürü İlhan ESER’i makamında ziyaret etti.

Devamı » 16 Ağustos 2017