SANDIKLI KAYMAKAMI EFLATUN CAN TORTOP’TAN DERNEĞİMİZ SANDIKLI TEMSİLCİLİĞİNE ZİYARET

Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can TORTOP Derneğimiz Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Sandıklı Temsilciliğini ziyaret ederek Dernek Temsilcimiz Yusuf AKİN ile hoş bir sohbet gerçekleştirdi.

Devamı » 18 Aralık 2018

SANDIKLI KAYMAKAMI EFLATUN CAN TORTOP ŞEHİT YAŞAR ÖZLEM' İN AİLESİNE ZİYARETTE BULUNDU

Sandıklı İlçe Kaymakamı Eflatun Can Tortop beraberinde İlçe Yazı İşleri Müdürü Şükrü Ülgüner, İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Çakır, İlçe Emniyet Müdürü Hanifi Savur, İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Karaosman, SYD Vakfı Müdürü Şuayip Binbir, Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Sandıklı Temsilcisi Yusuf Akin ve Fatih Mahallesi Muhtarı Kazım Özer ile birilkte İstanbul Vezneciler'de düzenlenen bombalı terör saldırısında şehit olan polis memuru Yaşar Özlem'in ailesini ziyaret etti.

Devamı » 18 Aralık 2018

UNUTMADIK UNUTMAYACAGIZ. UNUTTURMAYACAGIZ. RUHUNIZ ŞAD OLSUN YİGİTLER.

17 Aralık 2016 (Kayseri’de 14 Şehit) Kayseri’de çarşı iznine çıkan silahsız ve sivil askerleri taşıyan halk otobüsüne alçakça düzenlenen bombalı terör saldırısında şehit düşen 14 Mehmetçiğimizi şehadet senesinde rahmet ve dualarla anıyoruz. Allah mekanlarını cennet eylesin.

Devamı » 18 Aralık 2018

TED KOLEJİ YÖNETİMİNDEN DERNEĞİMİZE ZİYARET

TED Koleji Afyonkarahisar kampüsü yönetimi Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malul Gazi İsmail Kumartaşlı’yı ziyaret etti.

Devamı » 15 Aralık 2018

REKTÖR OKUMUŞ BAŞKAN KUMARTAŞLI’YI MAKAMINDA KABUL ETTİ

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı’yı ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Devamı » 14 Aralık 2018

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER, İKMAL VE GARNİZON KOMUTANI TUĞG. ÖZDEMİR ŞAN’A NEZAKET ZİYARETTİNDE BULUNDU

Türkiye Harp Malulü Gaziler-Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonksarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı,Şehit Aileleri,Gaziler ve İlimizin önemli isimlerinden tarih alanında büyük çalışmaları olan İhsan Akar ile İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan’a ziyarette bulundu.

Devamı » 12 Aralık 2018

DOĞA KOLEJİNDEN DERNEĞİMİZE ZİYARET

Afyonkarahisar Doğa Koleji Müdürü Deniz Dikbaş ve Halkla İlişkiler Müdürü Şenay EROL derneğimiz Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlıyı ziyaret etti.

Devamı » 12 Aralık 2018

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERDEN BAŞKAN ÇOBAN’A BÜYÜK VEFA

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Genel Başkanlığı tarafından Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a Onursal Fahri Üyelik unvanı verildi. GÖNLÜMÜZÜN BAŞKANISINIZ ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERDEN BAŞKAN ÇOBAN’A BÜYÜK VEFA Ülkemizin bölünmez bütünlüğünü korumak için evlatlarını yurdumuzun dört bir yanında vatan topraklarına emanet eden şehit aileleri ve gazilerimiz, 31 Mart'ta görev süresi dolacak olan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban'a hizmetlerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

Devamı » 12 Aralık 2018

DİNAR İLÇESİNDE MÜHENDİSLER GÜNÜ.

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, 5 Aralık Dünya Mühendisler Günü sebebiyle Dinar’da bulunan mühendislerle yemekte buluştu.

Devamı » 11 Aralık 2018

DERNEĞİMİZ DİNAR TEMSİLCİSİ HASAN CEYLAN’IN BABASI TOPRAĞA VERİLDİ

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan’ın, Babası Mehmet Ceylan büyük bir kalabalıkla toprağa verildi.

Devamı » 11 Aralık 2018

ŞEHİT BABAMIZ BEKİR HAKKA İNANAN A SON GÖREV

Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde Dinar Şehidinin babası Bekir Hakka İnanan son yolculuğuna uğurlandı.

Devamı » 11 Aralık 2018