ŞUBE BAŞKANIMIZ İSMAİL KUMARTAŞLI'DAN KIBRIS BARIŞ HAREKATI 45. YILDÖNÜMÜ MESAJI

20 Temmuz 1974 de başlayan Kıbrıs Barış Harekâtının 45. Yılını kutluyoruz. Kıbrıs ve Kıbrıs Türkü, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin vazgeçilmez milli davalarından biridir.

Devamı » 20 Temmuz 2019

15 TEMMUZ HAİN DARBE GİRİŞİMİNİ UNUTTURMAYACAĞIZ...

İslami söylemler kullanarak terör ideolojisini yayan ve bir siyasi parti gibi çalışan FETÖ/PYD terör örgütü 15 Temmuz 2016 gecesi, sözde hizmet ettiği kendi halkına karşı en korkunç eylemini gerçekleştirmekte tereddüt etmedi.

Devamı » 13 Temmuz 2019

DR.FEYZA KURNAZ ŞAHİN’DEN DERNEĞİMİZE ZİYARET

Türkiyede ilk defa Malül Gaziler Hakkında Akademik bir çalışma yapan Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğretim Görevlisi Dr.Feyza Kurnaz Şahin Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı yı ziyaret etti. Başkan Kumartaşlı ve beraberindeki Şehit Aileleri ve Gaziler tarafından karşılanan Şahin dernek binasında bir süre Şehit Aileelri ve Gaziler ile görüş alışverişinde bulundu.Kumartaşlı bu günkü Malül Gazilerimiz hakkında bilgiler verilirken Dr.Şahin 1900 lü yıllardaki tedavi şekilleri,maluliyet işlemleri hakkında bilgiler verdi.

Devamı » 13 Temmuz 2019

AFYONKARAHİSAR'DA HÜKÜMLÜLER ŞEHİTLİKLERİ TEMİZLEDİ

Satılmış AKKAŞ/AFYONKARAHİSAR, (DHA) - AFYONKARAHİSAR'da denetimli serbestlikten faydalanan 20 hükümlü, sosyal sorumluluk projesi kapsamında kent merkezindeki Hava Şehitliği ile Anıtkaya köyündeki şehitliğin temizlik ve bakımını yaptı.

Devamı » 13 Temmuz 2019

KİTAP YARDIMLARINIZI BEKLİYORUZ

Yaşayan şehit kütüphaneleri kahramanlarımızın isimlerini yaşatmaya devam ediyor. Yaşayan Şehit Kütüphaneleri topluluğunun Afyonkarahisar’daki son projesi Şehit J.Asb.Kd.Çvş. İsmail Çınar Kütüphanesi olacaktır.

Devamı » 10 Temmuz 2019

BAŞMAKÇI İLÇE JANDARMA KOMUTANI J.TĞM.MUTLU İNCEDEN DİNAR TEMSİLCİLİĞİNE ZİYARET.

Başmakçı İlçe J.Kom.Mutlu İnce derneğimiz Türkiye Harp Malülü Gaziler,Şehit,Dul ve Yetimleri Derneği Dinar Temsilciliğini ziyaret etti.

Devamı » 08 Temmuz 2019

DEVLET BABA AİLEMİZİN YANINDA

Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, komşuları tarafından darp edildiklerini iddia eden Hava Piyade Uzman Çavuş Ahmet Erdönmez'in annesi Havva Erdönmez ve babası Tahsin Erdönmez’i Kocatepe mahallesindeki evlerinde ziyaret etti. 

Devamı » 04 Temmuz 2019

ŞEHİT AİLESİ KOMŞUSU TARAFINDAN DARP EDİLDİ

Afyonkarahisar’da yaşayan şehit annesi Havva Erdönmez (70) ile babası Tahsin Erdönmez (72), komşularının kendilerini darp ettiğini iddia ederek suç duyurusunda bulundu. Şehit annesi Erdönmez ise komşularının şemsiyeyi kırılasıya kadar kendisine vurduğunu söyledi.

Devamı » 04 Temmuz 2019

AFYONKARAHİSAR KÜÇÜK ÇOBANLI TOKİ KURALARI ÇEKİLDİ.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Afyonkarahisar Küçükçobanlı Mahallesinde yapımı planlanan konutların, hak sahipliği ve konut belirleme kuraları çekildi.

Devamı » 04 Temmuz 2019

KUMARTAŞLI'DAN TÜRK KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞININ 2228. YIL DÖNÜMÜ KUTLAMA MESAJI

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Türk Kara Kuvvetleri Komutanlığı'nın 2228'nci kuruluş yıldönümünü kutladı.

Devamı » 28 Haziran 2019

DİNARLI ŞEHİDİMİZ ŞAFAK EVRAN BABA EVİNDE DUALAR İLE ANILDI..

Şırnak’ta BTÖ Mensubu teröristler ile girdiği silahlı çatşma sonucu şehit olan Şehit J.Tğm.Şafak EVRAN şehadetinin ilk haftasında baba ocağı Dinar ilçesine bağlı Yıprak köyünde Dinar Kaymakamlığı Ev sahipliğinde Mevlid’i Şerif okutularak dualar ile anıldı.

Devamı » 25 Haziran 2019

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER’DEN BAŞKAN SARI’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Gazi Piyade Uzman Çavuş İsmail Kumartaşlı, Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan, Sandıklı Temsilcisi Yusuf Akin, Şehit Babaları ve Gaziler, Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

Devamı » 20 Haziran 2019