BAŞKAN KUMARTAŞLI'DAN 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ MESAJI

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, 'Atatürk'ü Anma Günü' dolayısıyla yayınladığı mesajda,

Devamı » 09 Kasım 2019

YUSUF AKİN'DEN 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ MESAJI

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Sandıklı Temsilcisi Yusuf AKİN , 'Atatürk'ü Anma Günü' dolayısıyla yayınladığı mesajda,

Devamı » 09 Kasım 2019

CEYLAN'DAN 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ MESAJI

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Dinar Temsilcisi Hasan CEYLAN, 'Atatürk'ü Anma Günü' dolayısıyla yayınladığı mesajda,

Devamı » 09 Kasım 2019

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI TÖREN GEÇİŞİ İLE DEVAM ETTİ

29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 96. yılı Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan programla büyük bir coşku içinde kutlandı.

Devamı » 01 Kasım 2019

CUMHURİYET BAYRAMI RESEPSİYONU ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERİN KATILIMIYLA NG GÜRAL’DA YAPILDI

Cumhuriyet Bayramının 96. yıldönümü dolayısıyla İl Protokolü, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malul Gazi İsmail Kumartaşlı,Şehit ve Gazi yakınları, Başarılı sporcular, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ve toplumda tüm kesimlerin katıldığı resepsiyon Afyon NG Güral Otel’de düzenlendi.

Devamı » 01 Kasım 2019

684 SAYILI KHK İLE GAZİLİK ALDI.

Afyonkarahisar'da yaşayan Emre Yılmaz (27), Şırnak'ta terör örgütünün havan bombası atması sonucu yaralanmış ve gazi olabilmek için 7 yıldır verdiği mücadeleyi 684 sayılı KHK ile hak etti.

Devamı » 01 Kasım 2019

GARNİZON KOMUTANIMIZ ÖĞLE YEMEĞİNDE ŞEHİT AİLELERİ İLE BULUŞTU

Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Osman ALP öğle yemeğinde şehit yakınları, gazilerimiz ve İlimizde vatani görevini yerine getiren askerlerimizle bir araya geldi.

Devamı » 01 Kasım 2019

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZIN 96 NCI YILI KUTLU OLSUN

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malul Gazi İsmail Kumartaşlı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 96ncı yıl dönümü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Devamı » 28 Ekim 2019

ALKOLLÜ SÜRÜCÜNÜN ÇARPTIĞI AFYONLU POLİS MEMURU ŞEHİT OLDU.

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde geçtiğimiz 13 Ekim'de devriye görevini sürdürürken, alkollü sürücünün kullandığı otomobilin çarpması sonucu ağır yaralanan 49 yaşındaki polis memuru Yücel Başpınar, tedavi gördüğü hastanede şehit oldu.

Devamı » 15 Ekim 2019

ACI KAYBIMIZ KARACAÖRENDE ŞEHİT ANNEMİZ VEFAT ETTİ

Şehit Annemiz Döne Paltalı Bu Gün Vefat Etmiştir.

Devamı » 15 Ekim 2019

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERDEN “”BARIŞ PINARI HAREKATINA”DESTEK.

'DEVLET BİZE GÖREV VERECEK OLURSA BİZ HAZIRIZ' Şube Başkanı Gazi İsmail Kumartaşlı, Suriye'de terör örgütlerine yönelik harekatta savaşmaya hazır olduklarını belirterek,

Devamı » 09 Ekim 2019

“BİZLER GURURLU VE MAĞRURUZ ASLA MAĞDUR EDİLEMEYİZ”

Şehitlerimizin emanetleri olan aileleri ile Gazilerin uğradığı hakaret ve şiddetler sonucu bir basın açıklaması yapan Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı; “Gün geçmiyor ki şehitlerimizin emanetleri olan aileleri ve kahraman gazilerimiz hakarete uğramasın, şiddete maruz kalıp darp edilip, gururu ve onuru incinmesin” dedi.

Devamı » 05 Ekim 2019