2019-2020 DÖNEMİ ŞEHİT GAZİ ÇOCUKLARI EĞİTM YARDIMI MİKTARLARI BELLİ BELLİ OLDU

Sgk Emekli Sandığı 2019-2020 Eğitim Öğretim Dönemi Şehit Gazi Çocukları Eğitim Yardımı Miktarları Belli Olmuştur.

Devamı » 16 Eylül 2019

KUMARTAŞLI'DAN 55. YIL ZİYARETİ

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malül Gazi İsmail Kumartaşlı gazeteniz Kocatepe'yi 55. kuruluş yıl dönümü nedeniyle ziyaret etti

Devamı » 15 Eylül 2019

KUMARTAŞLI’DAN İKMAL VE GARNİZON KOMUTANI ALP’E ZİYARET

Türkiye Harp allü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malül Gazi İsmail Kumartaşlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri İkmal ve Garnizon Komutanı, Tuğgeneral Osman Alp’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Devamı » 15 Eylül 2019

İL JANDARMA KOMUTAN YARDIMCISI KOMUTANLARIMIZDAN DERNEĞİMİZE ZİYARET

'Her zaman emrinizdeyiz' İlimize yeni atanan İl Jandarma Komutan yardımcılara Jandarma Albay Erol Ürküt ve Jandarma Albay Halit Gülten, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesini ziyaret ettiler. Şehit fotoğrafları arasında görev arkadaşlarını gören komutanların ziyaretinde duygu dolu anlar yaşandı.

Devamı » 15 Eylül 2019

KAHRAMAN GAZİ RAMAZAN KUMRAL BABA OCAĞINA GETİRİLDİ

16 Ağustos tarihinde Hakkari ili Şemdinli İlçesi’nde teröristlerle girilen çatışmada 5 kurşunla yaralanan Piyade Sözleşmeli Er Ramazan Kumral baba ocağına getirildi

Devamı » 15 Eylül 2019

MÜHİMMAT DEPO ŞEHİTLERİMİZ 7 NCİ YILINDA ANILDI.

Afyonkarahisar'da Şehit Uzman Çavuş Mete Saraç Kışlası'ndaki mühimmat deposunda 2012'de meydana gelen patlamada şehit düşen 25 asker için anma töreni düzenlendi AFYONKARAHİSAR (AA) - Şehit Uzman Çavuş Mete Saraç Kışlası'ndaki mühimmat deposunda 2012'de meydana gelen patlamada şehit düşen 25 asker, olayın 7'inci yılında anıldı.

Devamı » 15 Eylül 2019

TÜRK KIZILAY DERNEĞİ AFYONKARAHİSAR ŞUBE BAŞKANLIĞIN'DAN BURS

Türk Kızılay Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığın'dan Afyonkarahisarlı Şehit ve Gazi Çocuklarına büyük jest... Türk Kızılayı Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığı Afyonkarahisar'da Üniversitede okuyan 24 Şehit ve Gazi çocuğuna aylık 250 TL burs vereceğini açıkladı.

Devamı » 15 Eylül 2019

AEV’DEN ŞEHİT VE GAZİ ÇOCUKLARINA DESTEK

Diker; ‘Şehit ve gazi çocuklarının her zaman yanındayız’ Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve Dernek Yönetimi, Afyon Eğitim Vakfı’nı ziyaret etti. Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Emekli Albay Murat Diker, şehit ve gazi çocuklarının tüm yanında olduklarını belirtti.

Devamı » 15 Eylül 2019

2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ ŞEHİT / GAZİ EĞİTİM YARDIMLARI

DEĞERLİ ÜYELERİMİZ 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ ŞEHİT / GAZİ EĞİTİM YARDIMLARI EKİM AYI İÇERSİNDE MAAŞ HESAPLARINA ÖDENECEKTİR. SGK YA HİÇBİR EVRAK GÖNDERİLMEYECEKTİR. ANKARA SGK MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI VE YÖK TEN ÖĞRENCİ İSİM LİSTELERİNİ İSTEDİ. SGK TARAFINDAN ÇALIMA YAPILIYOR. ÖDEMELER OTO-MATİK OLARAK YAPILACAK.

Devamı » 06 Eylül 2019

İKMAL VE GARNİZON KOMUTANI TUĞG. ÖZDEMİR ŞAN’A ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERDEN VEDA

Ankara Genelkurmay Başkanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığına atanan ve Afyonkarahisar’daki görevi sona eren İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan’a Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malül Gazi İsmail Kumartaşlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri veda etti.

Devamı » 03 Eylül 2019

BAKAN AKAR'DAN KUMARTAŞLI'YA ÖZEL DAVET

16-20 Eylül 2019 tarihleri arasında Ankara'da kutlanacak olan ve ülkemiz genelinden sadece 20 Gazinin katılacağı 'Gaziler Günü' programlarına katılması için Malül Gazi İsmail Kumartaşlı ve eşine Milli Savunma Bakanı Hulisi Akar tarafından özel davetiye gönderildi.

Devamı » 03 Eylül 2019

BÜYÜK ZAFER'E YAKIŞIR ZİYARET

Misafir generallerden duygusal ziyaret Zafer Haftası kutlama programı için ilimizde bulunan misafir generaller Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesini ziyaret ettiler.

Devamı » 03 Eylül 2019