İL J.KOMUTANI J.KD.ALB.ORHAN SIRMA GAZİ NURİ KARAKAŞ’A GAZİLİK ROZETİNİ TESLİM ETTİ.

04 Eylül 2015 tarihinde Şırnkta yaralanan Dinar Çakıcı Köyünde ikamet eden gazimiz Malül Gazi J.Uzm Çvş. Nuri Karakaş’ı Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb. Orhan Sırma ve Yardımcısı J. Alb. Tamer Sert Ziyaret Etti.

Devamı » 22 Şubat 2018

KOMUTANLARDAN ŞEHİT AİLEMİZE TAZİYE ZİYARETİ.

31-08-1996 tarihinde Gaziantep Nizip’te Şehit Olan Şehit Tankçı Er Mehmet Göktaş’ın Babası Şehit Babamız İlyas Göktaş vefat etmişti.

Devamı » 21 Şubat 2018

DR.MAHMUT KOÇAK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ

22 nci dönem Afyonkarahisar Ak Parti Millet Vekili ve Alternatif Politikalar Merkezi Başkanı Dr. Mahmut KOÇAK Türkiye Harp Malulü Gaziler-Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonksarahisar Şubesi’ne iadeyi ziyaret’te bulundu.

Devamı » 21 Şubat 2018

KUMARTAŞLI’DAN KAMU HASTANELERİ BASKANLİGİN’DA GÖREVLİ UZMAN MUSTAFA DEMİRHÖYÜK'’E ZİYARET

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malul Gazi İsmail Kumartaşlı Kamu Hastaneleri Baskanligin’da görevli Uzman Mustafa Demirhöyük'ü ziyaret etti.

Devamı » 21 Şubat 2018

BAŞKAN KUMARTAŞLI VE ALB. SAĞDIÇ’TAN AFRİN GAZİLERİNE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından düzenlenen Zeytin Dalı Harekâtı’nda yaralanarak tedavilerinin ardından istirahat için ve memleketlerine gönderilen Afrin Gazileri evlerinde ziyaret edildi.

Devamı » 20 Şubat 2018

BAŞKAN KUMARTAŞLI ALB.SAĞDIÇ VE ŞEHİT AİLELERİMİZ ŞEHİT ASB.ÇVŞ.YUNUS ÇİÇEK’İN EVİNDE BİR ARAYA GELDİ.

Başkan KUMARTAŞLI ve ailesi “Biz Büyük Bir Aileyiz” Sloganı İle gece gündüz demeden Şehit ailelerimiz ve Gazilerimizi yalnız bırakmıyor.

Devamı » 20 Şubat 2018

BAŞKAN KUMARTAŞLIDAN DR.SAÇKAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartşlı Sağlık Bakanlığı’nın atamasıyla Afyonkarahisar Kamu Hastaneleri Başkanlığı’na atanan Op. Dr. Kadir Gökhan Saçkan’ı ziyaret etti.

Devamı » 19 Şubat 2018

BAŞKAN KUMARTAŞLI İL JANDARMA KOMUTANI J.KD.ALB.ORHAN SIRMA’YI ZİYARET ETTİ.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Afyonkarahisar Şube Başkanı Malül Gazi İsmail Kumartaşlı ve yönetim kurulu Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Orhan SIRMA’yı ziyaret etti.

Devamı » 19 Şubat 2018

ERDOĞAN’DAN AFYONLU ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERE ÖZEL İLGİ

Hafta sonunda AK Parti Afyonkarahisar İl Kongresine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Harp Malûlü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve Gazi Tahsin Koç’la görüştü.

Devamı » 20 Şubat 2018

2018 YILI ŞEHİTLER TAKVİMİ YAYINLANDI

Afyonkarahisar Belediyesi’nin katkılarıyla Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi tarafından hazırlanan

Devamı » 16 Şubat 2018

ALB.SAĞDIÇ VE KUMARTAŞLI’DAN MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK OKULUNA ZİYARET

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehitler Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malul Gazi Piyade Uzman Çavuş İsmail Kumartaşlı, Afyonkarahisar Garnizon Komutanlığı Şehit Gazi İşlem Subayı Topçu Kıdemli Albay Fatih Sağdıç, Afyonkarahisar Merkez Komutanı Piyade Yüzbaşı Hanifi Savaş ve Dernek Başkan Yardımcısı Şemsettin Atacan’dan oluşan bir heyet, İlimizin en gözde okullarından olan Mareşal Fevzi Çakmak Okulu Müdürü Asım İlaslan’ı makamında ziyaret etti.

Devamı » 16 Şubat 2018

ŞEHİTLERİMİZ DUALARLA ANILDI

Selçuklu Camii heyeti tarafından Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin'de terör örgütlerine yönelik düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı'nda mücadele eden ve şehit olan askerler için hatim duası yapıldı

Devamı » 16 Şubat 2018