AYLIĞI KESİLEN GAZİLERİN AYLIKLARI SGK BAĞLANMAYA BAŞLADI

AYLIĞI KESİLEN GAZİLERİN AYLIKLARI SGK BAĞLANMAYA BAŞLADI Geçtiğimiz yıl içinde kamuda çalışan Gazilerimizin aylıkları kesilmişti.

Devamı » 03 Nisan 2020

TAHSİN KOÇ DEDEMİZİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK

Bir Süredir Kanser Tedavisi Gören Afyonkarahisar Sadıkbey Mahallesi'nden Kıbrıs Gazisi Tahsin Koç vefat etti. Afyonkarahisar Merkez İmaret camiinde ikindi namazına müteakip cenaze töreni düzenlendi. Korona Virüs Sebebi ile sokaklara vatandaşların çıkmadığı Kent Merkezinde cenaze törenine az sayıda vatandaş katıldı.

Devamı » 03 Nisan 2020

GAZİLERİN EMEKLİLİKLERİ İLGİLİ KANUN TBMM DEN GEÇTİ

DEĞERLİ GAZİ ÜYELERİMİZ Gazilerimizin emeklilik ile ilgili kanun teklifi dün gece itibariyle TBMM de kabul edildi. Kanunun mevcut hali aşağıdaki şekildedir.

Devamı » 25 Mart 2020

18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ DOLAYISIYLA İL PROTOKOLÜ DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ.

Tarihin akışını değiştiren ecdadımızın yazdığı şanlı destanın adı 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 105’inci yıl dönümü dolayısıyla Vali Mustafa Tutulmaz’ın katılımıyla anma töreni düzenlendi.

Devamı » 19 Mart 2020

18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ HAVA ŞEHİTLİĞİNDE TÖREN DÜZENLENDİ

Tarihin akışını değiştiren ecdadımızın yazdığı şanlı destanın adı 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 105’inci yıl dönümü dolayısıyla Vali Mustafa Tutulmaz’ın katılımıyla anma töreni düzenlendi.

Devamı » 19 Mart 2020

18 MART MESAJIMIZ

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul Ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Gazi İsmail Kumartaşlı, 18 Mart Çanakkale Zaferi dolayısı ile bir kutlama mesajı yayımladı.

Devamı » 19 Mart 2020

ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜNDE ŞEHİT YAKINLARI İDARİ İZİNLİ SAYILACAKTIR.

18 Mart Şehitler Günü ve 19 Eylül Gaziler Gününde kamu personeli olarak görev yapanlardan kimlerin idari izinli olacakları 2005/27 nolu genelge ile belirlenmiştir. Söz konusu Genelgeye göre 18 Mart Şehitler Günü: Şehit dul ve yetimleri ile anne, baba ve kardeşleri, 19 Eylül Gaziler Günü ise malul gaziler ile eşleri idari izinlidir.

Devamı » 17 Mart 2020

KORONA VİRÜS'DEN DOLAYI GAZİLERİN İDARİ İZİNLERİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanlığı, 13 Mart 2020 tarihli, 3 maddelik idari izin genelgesi yayımladı.

Devamı » 17 Mart 2020

KUMARTAŞLI; İSTİKLAL MARŞI ULUSUMUZUN ORTAK DEĞERİDİR…

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul Ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Gazi İsmail Kumartaşlı, “12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü” dolayısıyla mesaj yayınladı.

Devamı » 12 Mart 2020

ŞEHİDİMİZ VAR DİNAR - P.Yzb. Süleyman ŞAHİN

Suriye'nin İdlib kentinde rejim unsurlarının saldırısı sonucu,Dinar ilçemiz nüfusuna kayıtlı P.Yzb. Süleyman Şahin şehit olmuştur.

Devamı » 28 Şubat 2020

KUMARTAŞLI; REGAİP KANDİLİ MÜBAREK OLSUN

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Regaib Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Devamı » 28 Şubat 2020

ŞEHİT BABAMIZ HÜSEYİN SİNER VEFAT ETTİ.

20-10-1985 Tarihinde Kırıkkale'de Şehit Olan Sinanpaşa İlçemiz Tınastepe Kasabasından Şehit İs.Er Mustafa SİNER’in Babası Şehit Babamız Hüseyin SİNER Bu Gün Vefat Etmiştir. Cenazesi Bu Gün Cuma Namazına Müteakip Sinanpaşa İlçemiz Tınastepe Kasabasından Defnedilmiştir. Başımız Sağ Olsun..

Devamı » 14 Şubat 2020