AFYONKARAHİSAR 22. MİLLET VEKİLİ MAHMUT KOÇAK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ.

Afyonkarahisar 22. Millet Vekili Şehit Ailesi Gazi dostu aynı zamanda derneğimiz Fahri üyesi Sayın; Mahmut KOÇAK Derneğimizi ziyaret etti.

Devamı » 02 Ekim 2020

DERNEĞİMİZ YÖNETİMİ AFYONKARAHİSAR İL GENEL MECLİS BAŞKANI BURHANETTİN ÇOBAN'ı MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

Türkiye Harp Malülü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Emre Öztürk ve dernek yönetim kurulu üyeleri olarak , İl Genel Meclis Başkanımız Burhanettin Çoban’a makamında nezaket ziyaretinde bulunduk.

Devamı » 02 Ekim 2020

DERNEK BAŞKANI EMRE ÖZTÜRK 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ MESAJI

Gazilik, canını, gençliğini ve geleceğini; din, vatan, millet ve bayrak gibi kutsal değerler uğruna seve seve feda etmeyi göze alan ve bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan kahraman vatan evlatlarının hak ettiği müstesna bir derecedir.

Devamı » 23 Eylül 2020

19 Eylül Gaziler günü nedeniyle Afyonkarahisar Gençlik Merkezi personellerinden derneğimize ziyaret.

19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle ve yeni dernek başkanımız  Ord.Vaz. Malulü Gazi Emre Öztürk’e Afyonkarahisar Gençlik Merkezi personellerinden hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 

Devamı » 21 Eylül 2020

Afyonkarahisar İl Müftüsü Sayın; Sinan KAZANCI derneğimizi ziyaret etti.

19 Eylül Gaziler Günü münasebeti ile Afyonkarahisar İl Müftüsü Sayın; Sinan KAZANCI ürkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Emre Öztürk'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Devamı » 21 Eylül 2020

Devlet Övünç Madalyaları ve Beratları Şehit Yakınları ve Gazilere Takdim Edildi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla tüm Türkiye’de aynı saatte Devlet Övünç Madalyaları ve Beratları Tevcih Töreni düzenlendi. Afyonkarahisar’da da Vali Vekili Dr. Mehmet Boztepe ve protokol üyeleri Gazi ve Şehit yakınlarına Madalya ve Beratlarını takdim etti.

Devamı » 17 Eylül 2020

AFYONKARAHİSAR ALCALI KÖYÜ'NE ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ

Operasyonda Afyonkarahisarlı Jandarma Uzman Çavuş Yusuf Uyar şehit oldu. Şehit Uyar'ın Ailesinin 15 yıl önce Eskişehir'e taşındığı Ailesi'nin isteği üzerine Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde defnedileceği bildirilerek.Şehit J.Uzm.çvş.Yusuf UYAR'ın 2015 yılında Uzman Çavuş olarak görve başladığı evli olduğu öğrenildi.

Devamı » 15 Eylül 2020

KUMARTAŞLI’NIN YERİNE GELEN İSİM BELLİ OLDU

Türkiye Harp Malulü Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığı’ndan istifa eden İsmail Kumartaşlı’nın yerine Malul Gazi Emre Öztürk getirildi.

Devamı » 15 Eylül 2020

BAŞKAN KUMARTAŞLI GÖZYAŞLARI İÇİNDE İSTİFA ETTİ

KUMARTAŞLI İSTİFASINI AÇIKLAYIP HELALLEŞTİ Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube BaşkanıMalul Gazi İsmail Kumartaşlı, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte istifa ettiklerini düzenlediği basın toplantısında açıkladı. Kumartaşlı, dernek üyeleriyle helalleşirken gözyaşlarına hâkim olamadı

Devamı » 15 Eylül 2020

BAŞKAN İSMAİL KUMARTAŞLI; KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN.

Derneğimiz Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkanı İsmail KUMARTAŞLI Kurban bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı KUMARTAŞLI mesajında;

Devamı » 15 Eylül 2020

LÜTFEN DOLANDIRICILARA İTİBAR ETMEYİN

DOLANDIRICILARA İTİBAR ETMEYİN SON DOLANDIRICILIK ŞEKLİ TÜM MUHTARLARIMIZ ARANIYOR. Harp Malulü Gaziler-Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı İsmail Kumartaşlı basın açıklaması düzenleyerek sosyal medya üzerinden şehit ve gazilerin adını kullanarak dolandırıcılık ve yalan haber yapanlar ile ilgili açıklamalarda bulundu. ‘Şehit ve gazilerimizi kullanarak abonelik istiyorlar’

Devamı » 24 Temmuz 2020