HOCALAR ŞEHİDİMİZ KAMİL TUNÇ RAHMETLE ANILDI

17 Aralık 2016 tarihinde Kayseri'de teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit olan Şehit Shh. Er Kamil Tunç, baba ocağı Hocalar'da düzenlenen mevlid-i şerif programıyla bir kez daha rahmetle anıldı.

Devamı » 14 Ağustos 2018

VALİ TUTULMAZ VE BAŞKAN KUMARTAŞLI'DAN ŞEHİT ANNEMİZE ZİYARET

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ilimiz Hocalar ilçesinde ikamet eden Şehit J. Er Ahmet Sarıdaş'ın annesi Raziye Sarıdaş'ı evinde ziyaret etti.

Devamı » 14 Ağustos 2018

BAŞKAN KUMARTAŞLI ŞEHİT TORUNUNUN SÜNNET TÖRENİNE KATILDI

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve ailesi Şehit Tnk. Er Ali Karaşallı'nın torunu olan ve Taşoluk Belediye Başkanı Murat Öner'in yeğeni olan Ali'nin sünnet törenine katıldı.

Devamı » 14 Ağustos 2018

BAŞKAN KUMARTAŞLI GAZİ ALAADDİN MUTLU'NUN OĞLUNUN DÜĞÜN TÖRENİNE KATILDI

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve ailesi dernek üyesi olan Gazi Alaaddin Mutlu'nun oğlunun düğün törenine katıldılar.

Devamı » 14 Ağustos 2018

GAZİLERDEN TRUMP'A TEPKİ

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malul Gazi İsmail Kumartaşlı, ABD Başkanı Donald Trump'ın Türkiye'ye yönelik ekonomik yaptırımlarına tepki gösterdi. Kumartaşlı, “Buradan Trump'a sesleniyoruz, hiçbir şekilde bu ülkeyi bölemeyeceksin

Devamı » 13 Ağustos 2018

GURBETÇİ HEMŞEHRİLERİMİZDEN DERNEĞE ZİYARET

Belçika Schaerbeek Belediye Başkan Yardımcıları, Mimarlar Odası Temsilcisi, Belçika Türk Dernekler Birliği Danışma Görevlisi Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı'yı ziyaret ettiler.

Devamı » 09 Ağustos 2018

GAZİMİZİN BABASI VEFAT ETTİ

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığı üyesi olan Gazi Şemsettin Kumrular'ın babası Necmettin Kumrular tedavi gördüğü hastanede vefat etmiştir.

Devamı » 09 Ağustos 2018

BAŞKAN KUMARTAŞLI UYARDI

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı uyardı.

Devamı » 09 Ağustos 2018

BAŞKAN KUMARTAŞLI GAZİ MÜCAHİT SİVRİKAYA'NIN OĞLUNUN SÜNNET DÜĞÜNÜNE KATILDI

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Gazi Mücahit Sivrikaya'nın oğlu Osman'ın sünnet düğününe katıldı.

Devamı » 07 Ağustos 2018

BAŞKAN İSMAİL KUMARTAŞLI'DAN KIZILÖREN KAYMAKAMI ADEM CAN'A ZİYARET

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Kızılören Kaymakamı Adem Can'ı makamında ziyaret etti.

Devamı » 07 Ağustos 2018

ŞEHİDİMİZ BAHADIR ÖZENÇ BAYAT İLÇESİNDEKİ BABA EVİNDE DUALAR İLE ANILDI

25.06.2004 tarihinde Şırnak-Güçlükonak-Akdizgin Köyü Küpeli Dağı'nda teröristlerle girilen silahlı çatışma sonucunda şehit olan J. Astsb. K. Çvş. Bahadır Özenç memleketi Bayat ilçesindeki baba evinde dualarla anıldı.

Devamı » 07 Ağustos 2018

BAŞKAN KUMARTAŞLI'DAN, ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERDEN PASSOLİG'E DESTEK

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve çok sayıda şehit aileleri ve gaziler Passolig kartı alarak Afjet Afyonspor'a destek verdiler.

Devamı » 02 Ağustos 2018