VALİ MUSTAFA TUTULMAZ'DAN DERNEĞİMİZE ZİYARET

Admin 30 Aralık 2018 Dernek Haber 270 -A+
Afyonkarahisar Valisi Mustafa TUTULMAZ Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’ni ziyaret etti.Ziyarette Vali TUTULMAZ tüm şehitleri rahmet ve minnetle anarak ailelerine şükran duygularını iletti.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

VALİ MUSTAFA TUTULMAZ'DAN DERNEĞİMİZE ZİYARET

Afyonkarahisar Valisi Mustafa TUTULMAZ Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’ni ziyaret etti.Ziyarette Vali TUTULMAZ tüm şehitleri rahmet ve minnetle anarak ailelerine şükran duygularını iletti.

Vali Mustafa Tutulmaz'ın dernek programında dernek başkanı İsmail KUMARTAŞLI Şehit aileleri ve Gaziler hazır bulundular

Ziyareti sırasında şehit ailesinin istek ve taleplerini dinleyen Vali Mustafa Tutulmaz; "Bizler kahraman bir milletin evlatlarıyız. Tarihten bu yana vatanımız için çarpışan ve bu uğurda canlarını seve seve feda eden şehitlerimiz olmuştur. Bizler de onların sayesinde bugünkü sınırlarımıza, bayrağımıza ve hürriyetimize sahibiz. Onlardan aldığımız bu kutsal emanetleri korumaya her zaman hazırız. İç ve dış düşmanlara karşı eşsiz vatanımızın bütünlüğünü sağlamak adına halen şehitler vermekteyiz. Bu anlamda da Kur'an-ı Kerim'de yer alan ve övülen şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Şehitlerimiz bizlere vatanımızı emanet ederken; bizler hem vatanımızı, hem de şehit ailelerimizi emanet bildik. Bu anlamda şehit ailelerimizin her zaman yanında olduğumuzu belirterek, kendilerinin istek ve taleplerinin bizler için önemli olduğunu vurgulamak isterim. Şehit yakınlarına her zaman kapımız ve gönlümüz açıktır" dedi.
Dernek Başkanı İsmail KUmartaşlı ise Vali Mustafa Tutulmaz'ın gerçekleştirdiği ziyaret nedeniyle çok mutlu olduklarını belirtirken, kendilerini yalnız bırakmamasından dolayı teşekkür etti.

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar