VALİ AZİZ YILDIRIM VE BAŞKAN KUMARTAŞLI DEVLET HASTANESİNDE HASTA ZİYARETİNDE BULUNDU.

Admin 14 Haziran 2017 Dernek Haber 534 -A+
Vali Aziz Yıldırım, Eşi Selma Yıldırım ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı İsmail Kumartaşlı, Ramazan Ayında Hastaları Yalnız Bırakmadı. Ramazan ayında Valimiz Aziz Yıldırım, Eşi Selma Yıldırım Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı İsmail Kumartaşlı, Afyonkarahisar Devlet Hastanesinde yatmakta olan hastalara ve Şehit yakınlarına ziyarette bulundu.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

VALİ AZİZ YILDIRIM VE BAŞKAN KUMARTAŞLI DEVLET HASTANESİNDE HASTA ZİYARETİNDE BULUNDU.

Vali Aziz Yıldırım, Eşi Selma Yıldırım ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı İsmail Kumartaşlı, Ramazan Ayında Hastaları Yalnız Bırakmadı. Ramazan ayında Valimiz Aziz Yıldırım, Eşi Selma Yıldırım Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı İsmail Kumartaşlı,  Afyonkarahisar Devlet Hastanesinde yatmakta olan hastalara ve Şehit yakınlarına ziyarette bulundu.

 Vali Aziz Yıldırım ve Eşi Selma Yıldırım’a, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı İsmail Kumartaşlı,  Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Murat Çağlayan ve hastane yöneticileri eşlik etiler.

 Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Murat Çağlayan tarafından hastane ve hastalar hakkında bilgiler alan Valimiz Aziz Yıldırım, daha sonra polikliniklerde yatmakta olan hastalara ziyareti sırasında geçmiş olsun temennisinde bulunarak Mübarek Ramazan aylarını tebrik etti.

Ziyaretleri sırasında Afyonkarahisarlı olan ama Konya ya defnedilen 13-01-2017 Tarihinde Şırnak / Silopi de Şehit olan Şehidimiz Mustafa Özdil’in kayınvalidesi Fatma Kurt’u da ziyarette bulunan Valimiz Yıldırım Bayan Kurt’a acil şifalar dilerken şehidimizi rahmetle andı, Eşi Gülistan Özdil’e sabırlar dildi.

Valimiz Aziz Yıldırım ve eşi Selma Yıldırım ziyaretleri sırasında hastane çalışan ve yöneticilerine hayırlı işler temennisinde bulunurken hasta ve yakınları ile hastane çalışanlarına karanfil takdim ederek Başkan Kumartaşlı’ya teşekkür etti.

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar