ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE

Duyuru Tarihi: 18 Haziran 2018 -A+

 DEGERLI UYELERIMIZ ARA ARA VALILIK, KAYMAKAMLIK, AILE VE SOSYAL POLITIKALAR IL MUDURLU-GUNDEN RESMI MEMURLAR SEHIT AILELERIMIZ VE GAZILERIMIZI ZIYARET ETMEKTEDIR. ZIYARETLERDE SORULAN SORULARA CEVAP VERIRKEN MAAS, PARA, AYLIK GIBI MAHREM OLAN SORULARA KESINLIKLE CEVAP VERMEYINIZ, SORULMASINADA IZIN VERMEYEREK TEPKI GOSTERINIZ. BOYLE BIR OLAY YASANDIGINDA DERNEK BASKANIMIZA BILGI VERINIZ.

HER KİM OLURSA OLSUN KİŞİNİN MAAŞINI SORMAYA HAKKI YOKTUR.ZATEN GELEN MEMURLAR GERÇEKTE RESMİ KURUM YETKİLİSİ İSE SİZLERİN TC KİMLİK NUMARALARINI GİRDİĞİ ZAMAN SİSTEMDEN KİMİN NE KADAR AYTLIK ALDIĞINI GÖREBİLMEKTEDİR DOLAYISIYLA AYLIKLARIN İŞA EDİLMESİNE GEREK YOKTUR.

EN SON BOLVADİN İLÇEMİZDE BÖYLE BİR OLAY YAŞANMASI ÜZERİNE MESAJ YAZMAK ZORUNDA KALDIK AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İLÇE YETKİLİLERİ İL MÜDÜRÜMÜZ ZEKAİ BEYİN TALİMATI OLMAMASINA RAĞMEN BÖYLE BİR ÇALIŞMA YAPMIŞ VE ŞEHİT AİLELERİMİZİN KAÇPARA ALDIKLARINA KADAR SORMA CÜRRETİ GÖSTERMİŞLERDEİR.SAĞ OLSUN İL MÜDÜRÜMÜZ ZEKAİ İNAN OLAYI DUYAR DUYMAZ OLAYA MÜDEHALE EDEREK GEREKLİ CEZAYI GÖREVLİLERE VERDİ.