MEHMETÇİK VAKFINDAN DERNEĞİMİZE ZİYARET.

Admin 09 Haziran 2017 Dernek Haber 785 -A+
Mehmetçik Vakfı Bursa Temsilciliği Şehit Aileleri, Gazi/Malul İşlem Uzmanı E.Asb.Kd.Bçvş. Önder Yalçın Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı’yı dernek binasında ziyaret etti.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

MEHMETÇİK VAKFINDAN DERNEĞİMİZE ZİYARET.

Mehmetçik Vakfı Bursa Temsilciliği  Şehit Aileleri, Gazi/Malul İşlem Uzmanı E.Asb.Kd.Bçvş.  Önder  Yalçın Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı’yı dernek binasında ziyaret etti.

Ziyaret esnasında 04-09-1995 tarihinde Hakkaride Teröristler ile girdiği silahlı çatışmada şehit olan Şehit P.Er Yaşar Özyörük’ün vakfın yardım verdiği kızı Serpil Özyörük ile görüştü.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kumartaşlı “Biz burada elimizden eldiğince şehit ailelerimize ve gazilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz.Mehmetçik Vakfı temsilcisi komutanlarımız ile dayanışma ve paylaşm içersinde uyumlu olarak çalışıyoruz kmtanmıza teşekkür ederim “dedi.

Mehmetçik Vakfı Bursa Temsilciliği  Şehit Aileleri, Gazi/Malul İşlem Uzmanı E.Asb.Kd.Bçvş.  Önder  Yalçın ise”İsmail Kardeşimiz Afyonda olduğunu bilmemiz bizim için yeterli bizim Afyonda elimiz gözümüz her ne iş olursa bizim adımıza İsmail kardeşimiz yardımcı olyor.Düzenli,disiplinli,ciddi bir çalışma sergiliyor takdir ile karşılıyoruz.Kendisine çalışmalarında başarılar diliyor teşekkür ediyorum”dedi.

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar