KUMARTAŞLI’DAN ESOB BAŞKANI KONAK’A ZİYARET

Admin 06 Temmuz 2018 Dernek Haber 160 -A+
KUMARTAŞLI’DAN ESOB BAŞKANI KONAK’A ZİYARET “Şehitlerin Adını Kullanıp Yardım Toplayanlar Sahtekârdır.” Afyonkarahisar Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Abdülkadir Konak’ı ziyaret etti.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

KUMARTAŞLI’DAN ESOB BAŞKANI KONAK’A ZİYARET

“Şehitlerin Adını Kullanıp Yardım Toplayanlar Sahtekârdır.”

Afyonkarahisar Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Abdülkadir Konak’ı ziyaret etti.

Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Konak ile bir araya gelen Afyonkarahisar Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı Kumartaşlı, “Biz dernek olarak şimdiye kadar tek kuruş yardım toplamadık. Belediye Başkanımız Burhanettin Çoban, her yıl şehitlerimizin fotoğraflarının da bulunduğu Şehitler Takvimini bastırır biz de bu takvimleri ücretsiz dağıtıyoruz” dedi.

Kumartaşlı, şehit ailelerinin adını kullananların kendisini bile aradıklarını belirterek “Rastgele arıyorlar ve para talep ediyorlar. Buradan bütün hemşerilerimize bir çağrıda bulunuyorum. Lütfen, bu tür arayanlara fırsat vermeyin” diye konuştu.

Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Abdülkadir Konak, Kumartaşlı başkanlığındaki derneğin çalışmalarını takdirle izlediklerini belirterek “Bizlere düşen ne görev varsa yapmaya hazırız. İsmail Kumartaşlı Başkanımıza yaptıkları güzel hizmetler için teşekkür ediyoruz” dedi.

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar