KUMARTAŞLI AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Admin 29 Kasım 2017 Dernek Haber 562 -A+
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı’nın 5 yıldır kanserle mücadele eden annesi Yüksel Kumartaşlı, vefat etti.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

KUMARTAŞLI AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı’nın 5 yıldır kanserle mücadele eden annesi Yüksel Kumartaşlı, vefat etti.

Merhume Kumartaşlı İmaret Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından son yolcuğuna uğurlandı.

 Afyonkarahisar esnaflarından Metin Kumartaşlı'nın eşi, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve Karahisar Atış Poligonu sahibi Hakan Kumartaşlı’nın annesi Yüksel Kumartaşlı, 5 yıldır kanser tedavisi gördüğü Afyon Kocatepe Üniversitesi Araştırma Hastanesinden bir gün önce evine getirildi. Cumartesi günü sabah evinde hayatını kaybetti. Merhume Yüksel Kumartaşlı için hafta sonu İmaret Camii’nde ikindi namazına müteakip cenaze namazı kılındı. Kılınan namazın ardından Kumartaşlı, Kocatepe Asri Mezarlığı’nda toprağa verildi. Cenazede Kumartaşlı’nın yakın akrabaları bir hayli üzgün olduğu gözlendi. 63 yaşında hayatını kaybeden Kumartaşlı’nın cenaze namazına Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, Ak Parti Milletvekili Av.Ali Özkaya, Ak Parti Milletvekili Hatice Dudu Özkal, MHP Milletvekili Av. Mehmet Parsak, Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan ve personeli, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Av.Burhanettnin Çoban ve personeli, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mustafa Solak ve Personeli, Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb.Orhan Sırma ve Personeli,Afyonkarhisar İl Emniyet Müdürü Fahrettin Şen ve Personeli,Afyonkarahisar Hava Meydan Komutanı Hv. Ss. Alb. Özgür Büyüköztürk, Alternatif Politikalar Merkezi Başkanı 22 nci Dönem Millet Vekili Dr Mahmut Koçak, İl Müftü vekili Galip Kolcu, Kamu Kurum Kuruluşları Müdürleri ve Stk Temsilcileri, Afyonkarahisar’ın Basın Yayın Kuruluşu Yöneticileri, Temsilcileri İşadamları, Şehit Ve Gazi Yakınları İle Çok Sayıda Vatandaş Katıldı. 

Başkan Kumartaşlı” Bu acılı günümüzde bize destek olan taziyede bulunan tüm Şehit Ailelerimize, Gazilerimize, Değerli yöneticilerimize, Yetkililerimize, Halkımıza teşekkür ederim sağ olsunlar haklarını helal etsinler” dedi.

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar