KANTİN İŞLETMELERİNDEN DUYGULANDIRAN DAVRANIŞ

Admin 30 Mart 2017 Dernek Haber 1705 -A+
Afyonkarahisarda AKÜ Hastane ve Kampüs kantinleri ile Dinar Devlet Hastanesi kantin işletmeciliğini yapan Sultanahmet oğlulları Kantincilik San.Tic.Ltd.Şti.Sahibi Aşık Büyükbaş ve kardeşi Sıdık Büyükbaş aldıkları bir karar ile işletmelerine gelen tüm Şehit Ailesi Gazi ve Askerlerden hiçbir ücret almayacaklarını açıkladı.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

KANTİN İŞLETMELERİNDEN DUYGULANDIRAN DAVRANIŞ

Afyonkarahisarda  AKÜ Hastane ve Kampüs kantinleri ile Dinar Devlet Hastanesi kantin işletmeciliğini yapan Sultanahmet oğlulları Kantincilik San.Tic.Ltd.Şti.Sahibi Aşık Büyükbaş ve kardeşi Sıdık Büyükbaş aldıkları bir karar ile işletmelerine gelen tüm Şehit Ailesi Gazi ve Askerlerden hiçbir ücret almayacaklarını açıkladı.Projenin nasıl düşünüldüğü anlatan kantin sahibi Aşık Saddık Büyükbaş Kardeşler  "Biliyorsunuz ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. Özellikle bu 15 Temmuz’dan sonra ülkemiz ciddi anlamda sıkıtılar yaşadı ve halen de yaşamaya devam ediyor. Biz bu projeyi vatan için canlarını veren aziz şehitlerimizin emanetleri ve uzuvlarını veren kahraman gazilerimiz için ne yapabiliriz diye düşünürken aklımıza böyle bir fikir geldi.Onlar canlarını verdiler biz kantinden ücret almamışız çokmu bu aslında bir hiç onlara bizler çok şey borçluyuz” dedi.

Afyonkarahisar AKÜ Kampüsündeki tüm kantinleri,AKÜ Hastanelerindeki ve Dinar Devlet Hastanesi kantin  işletmelerini yaptıklarını bildiren Büyükbaş tüm kantinlerimize Şehit ailelerimiz ve Gazilerimiz gidebilir dedi.

Kantin sahiplerini ziyaret eden Türkiye Harp Malülü aziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı irlik ve beraberliğe ihtiyacımızın olduğu şu günlerde böylesine anlamlı bir davranış yaptığınız için sizlere teşekkür ederiz işlerinizde başarılar dileriz “ dedi.Kumartaşlı Şehit ailelerimiz ve Gazilerimiz Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı nın verdiği serbest dolaşım kartları ile müracaat etmeleri gerekli dedi.

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar