KANAL 3 TEN DERNEĞİMİZE ANLAMLI ZİYARET

Admin 01 Ekim 2018 Dernek Haber 121 -A+
Megabirlik Gazetecilik Basın Yayın Reklam Ajans Prodüksiyon Bilişim Tic. Ve San. A.Ş. Kanal 3 Programlar Müdürü Hülya Kasnak ,Derneğimiz Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve Yönetim Kurulunu dernek binasında ziyaret etti.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

KANAL 3 TEN DERNEĞİMİZE ANLAMLI ZİYARET

 Megabirlik Gazetecilik Basın Yayın Reklam Ajans Prodüksiyon Bilişim Tic. Ve San. A.Ş. Kanal 3 Programlar Müdürü Hülya Kasnak ,Derneğimiz Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve Yönetim Kurulunu dernek binasında ziyaret etti. Karşılıklı bilgi alışverişinin yapıldığı ziyarette,Programlar Müdürü Hülya Kasnak “Aziz şehitlerimiz ve onların geride bıraktıkları aileleri için ne yapsak azdır.Şehitlerimizin ailelerinin yalarında olduğumuzu kanal 3 ailesi olarak hissettirmek,onların manevi ruhlarını yaşatmak amacı ile ne yapabilir diye düşünürken Şehitlerimizin hayatlarının anlatıldığı bir program çalışması yapmayı düşündük.Bu amaç ile bu gün derneğimizi ve başkanımızı ziyaret ettik.Derneğimiz ve Kanal 3 ailesi olarak inşaallah güzel bir projemiz var.Bir program yapacağız yardım ve desteklerinden dolayı dernek başkanımız İsmail Kumartaşlı’ya teşekkür ederim.”Dedi.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı “Kanal 3 ailesi bizim yaşantımızın her anında var bizim en acılı günümüzde,sevincimizde camia olarak sesimizi duyurmaya çalıştığımızda hep basın yayın kuruluşları ve Kanal 3 ailesi yanımızda Hülya hanımın ölümsüz bir eser bırakmak aziz şehitlerimizin anılarını yaşatmak için düşündüğü proje bizleri son derece duygulandırdı.Proje için ailelerimiz ile elimizden ne geliyorsa yardım yapmaya hazırız.Teşekkürler Kanal 3 “dedi.

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar