KAHRAMANMARAŞ’IN KURTULUŞ BAYRAMININ 99. YIL TÖRENLERİNE DERNEĞİMİZDEN KATILIM SAĞLADIK..

Admin 19 Şubat 2019 Dernek Haber 217 -A+
12 Şubat Kahramanmaraş’ın Kurtuluş Bayramının 99. yıl dönümü büyük bir coşkuyla kutlandı.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

KAHRAMANMARAŞ’IN KURTULUŞ BAYRAMININ 99. YIL TÖRENLERİNE DERNEĞİMİZDEN KATILIM SAĞLADIK..

12 Şubat Kahramanmaraş’ın Kurtuluş Bayramının 99. yıl dönümü büyük bir coşkuyla kutlandı.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Fuat Oktay’ın da teşrif ettiği törene Vali Vahdettin Özkan, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Milletvekilleri, Garnizon Komutanı Tankçı Alb. Adnan Köşker, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık,Belediye Başkanları, şehit aileleri, gaziler ve çok sayıda vatandaş katıldı.Törenlere Afyonkaraghisar Şube Başkanlığından da Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkan Yardımcısı Emre Öztürk ve Şube Yönetim Kurulu üyesi Şehit Babası Musa Sağlam katıldı.

 Törende, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Fuat Oktay, halka hitap etti. Kutlama töreni, günün anlam ve önemine dair yapılan konuşmalar, gösteriler ve geçit töreninin ardından sona erdi.

Törenler sonrasında Vali Vahdettin Özkan, Eşi Dr. Ruhan Özkan, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç ve Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık, 12 Şubat Kurtuluş Bayramı 99. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, Kahramanmaraşta törenlere katılan 32 farklı ilden gelen derneğimiz şube başkanları,şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi.

Şehit aileleri ve gazilerle yakından ilgilenen Vali Özkan, onları Kahramanmaraş’ta misafir etmekten mutluluk duyduğunu ifade etti.

Daha sonra Vali Özkan ve eşi Ruhan Özkan, şehit aileleri ve gazilerle birlikte Türkiye Şampiyonu Folklor Ekiplerinin gösterisini izledi.

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar