HASAN CEYLAN’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ.

Admin 13 Eylül 2017 Dernek Haber 456 -A+
Derneğimiz Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Dinar temsilcisi Hasan CEYLAN Dazkırı ve Ecıler ilçelerimiz ve köylerinde ikamat eden dernegimiz üyesi şehit aileleri ve gazilerimizi ziyaret ederek üyelerimizin dilek ve temenlilerini dinleyerek sohbet ziyaret etti.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

HASAN CEYLAN’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ.

Derneğimiz Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Dinar temsilcisi Hasan CEYLAN Dazkırı ve  Ecıler  ilçelerimiz ve köylerinde ikamat eden dernegimiz üyesi şehit aileleri ve gazilerimizi ziyaret ederek üyelerimizin  dilek ve temenlilerini dinleyerek sohbet ziyaret etti. Ziyarette Afyonkarahisar Şube tarafından hazırlanan hediyeler takdim edildi.Hasan Ceylan sırası ile Şehit Ailemiz Mehmet Akdeniz,Mehmet Serttaş, Muzaffer Birgül ve Gazi Caner Kan’ı ziyaret etti. Üyelerimize Afyonkarahisar  Şube Baskanımız İsmail Kumartaslı’nın calısmalarını anlatı. Üyelerimiz Afyonkarahisar Şube ve Dinar Temsilciliği calısmalarından cok memnun olduklarını bildirdiler özelikle Afyonkarahisar Şubenin her konuda mesaj sistemi ile bilgilendirmesinden cok memnunvolduklarını söylediler.elleri öpülesi şehit ailelerimiz ve gazilerimiz ziyaretlerden dolayı Hasan Ceylana tesekür ederken,Afyonkarahidar Şube Başkanı İsmail Kumrtaşlı’nın anesinin rahatsızlıgını ögrendiler baskanımızın annesine gecmis olsun dileklerini ilettiler İsmail Kumartaslı’ya çok selaları var biz dernek olarak her fırsata zaman buldukca aziz şehitlerimizin ailerinive gazilerimizi ziyaret ediyoruz onları ziyaret bizim için önemlidir.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Dinar temsilcisi Hasan CEYLAN

Bizde Afyonkarahisar yönetimi olarak değerli derneğimiz temsilcisi Hasan Ceylan’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dileriz.

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar