KUMARTAŞLI VE KOÇ DOĞA KOLEJİNDE ÖĞRENCİLER İLE BULUŞTU.

Afyon Doğa Koleji’nde “19 Eylül Gaziler Günü” Duygu Dolu Anlara Sahne Oldu.Afyon Doğa Koleji, 19 Eylül Gaziler Günü Programı kapsamında Türkiye Harp Malulü Şehit Dul ve Yetimleri Derneği işbirliği ile Afyon Doğa Koleji’nde bir söyleşi programı düzenlendi.

Devamı » 23 Eylül 2018

BAŞKAN KUMARTAŞLI VE DERNEĞİN KADIN KOLLARINDAN AYŞE KOMUTANIMIZ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ.

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve beraberindeki şehit aileleri ve gaziler Askeralma Şube Başkanlığı görevine atanan Per. Alb. Ayşe ERDEM’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Devamı » 23 Eylül 2018

AFYONKARAHİSAR AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRÜ ZEKAİ İNAN’A ZİYARET

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve yönetim kurulu üyesi şehit aileleri ve gaziler Afyonkarahisar Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Zekai İNAN’ı makamında ziyaret etti.

Devamı » 23 Eylül 2018

BAŞKAN KUMARTAŞLI'DAN İTFAİYE HAFTASI ZİYARETİ

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve yönetim kurulu üyeleri Afyonkarahisar İtfaiye Mürülüğüne yeni atanan Cem Kasapoğluna hayırlı olsun ve İtfaiye Haftası dolayısıyla ziyaret etti.

Devamı » 23 Eylül 2018

İYİLİK AFYONDA GURUBU BAŞKAN KUMARTAŞLIYI ZİYARET ETTİ.

Afyonkarahisar’da yeni kurulan İyilik Afyon’da ekibi faaliyetlerine başladı. Afyonkarahisar’lı bir Astsubay tarafından kurulan İyilik Afyon’da ekibi, çalışmalarına çeşitli ziyaretler ile devam ediyor. Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve yönetim kurulunu ziyaret ederek aziz Şehitlerimizi unutulmadıklarının mesajını verdiler.Dernek çalışmaları ile grup faaliyetleri hakında görüş alışverişinde bulunulduktan sonra şehitlerimize rahmet dilendi.

Devamı » 23 Eylül 2018

BAŞKAN KUMARTAŞLI VE GAZİ TAHSİN KOÇ PINAR AKARSU'NUN CANLI YAYIN KONUĞU OLDU'

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve Kıbrıs Gazisi Gazi Tahsin Koç 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle Pınar Akarsunun her sabah hazırlayıp sunduğu PINAR İLE KAHVALTI PROGRAMINA canlı yayın konuğu oldu.

Devamı » 23 Eylül 2018

AK PARTİ KADIN KOLLARI BAŞKANI AV.FERDA ERTÜRK’TEN GAZİLER GÜNÜ ZİYARETİ

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Av.Ferda Ertürk Gaziler Günü Münasebetiyle Gazilerimizi evlerinde ziyaret etti.

Devamı » 23 Eylül 2018

HALK SAĞLIĞI HİZMETLERİ BAŞKANI DR. DENİZ FIRAT'TAN ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERE ANLAMLI ZİYARET

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesine ziyaretler sürüyor. Gaziler günü münasebetiyle Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Deniz Fırat, Şehit Aileleri ve Gazileri ziyaret ettiler.

Devamı » 23 Eylül 2018

AFYONKARAHİSAR İL EMNİYET MÜDÜRÜ GÜRSEL YILDIZ DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ

Şehit Aileleri ve Gazilere anlamlı ziyaret Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesine ziyaretler sürüyor. Gaziler günü münasebetiyle Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Deniz Fırat, Şehit Aileleri ve Gazileri ziyaret ettiler.

Devamı » 23 Eylül 2018

GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA IŞIK’IN GAZİLER GÜNÜ MESAJI

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa IŞIK gaziler günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı IŞIK Mesajında:

Devamı » 23 Eylül 2018

SANDIKLIDA GAZİLER GÜNÜ COŞKU İLE KUTLANDI

19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ’NDE, KAHRAMAN GAZİLERİMİZİ SAYGIYLA ANIYORUZ. 19 Eylül Çarşamba Günü saat 09.00'da İlçemiz Hükümet Konağı önünde Atatürk Anıtına Çelenklerin konulmasıyla başladı.

Devamı » 23 Eylül 2018

DİNAR’DA 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ TÖRENLE KUTLANDI

Dinar’da 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle anma programı düzenlendi.

Devamı » 23 Eylül 2018