POLİS ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ AFYONKARAHİSAR'DA

Emniyet Genel Müdürlüğünün organizasyonuyla 49 şehit ve gazi ailesi, tarihi ve kültürel mekanları ziyaret etmek üzere Afyonkarahisar'a geldi.

Devamı » 15 Nisan 2018

BORDO BERELİ KOMUTAN METE YARAR VE BAŞKAN KUMARTAŞLI KOCATEPE’YE ÇIKTI

Afyonkarahisar Belediyesi’nin ev sahipliğinde Türkiye Gençlik Vakfı ile Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğrenci Konseyi işbirliğinde, Afyonkarahisar’a gelen Karar Gazetesi yazarı ve Güvenlik Politikaları Uzmanı Mete Yarar, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul Ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ile Kocatepeye çıktı.

Devamı » 15 Nisan 2018

BORDO BERELİ KOMUTAN METE YARAR’DAN ŞEHİT AİLEMİZE ZİYARET

Afyonkarahisar Belediyesi’nin ev sahipliğinde Türkiye Gençlik Vakfı ile Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğrenci Konseyi işbirliğinde, Afyonkarahisar’a gelen Karar Gazetesi yazarı ve Güvenlik Politikaları Uzmanı Mete Yarar, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul Ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ile 26-03-2018 tarihinde Suriye Afrin Zeytin Dalı operasyonun da şehit olan Şehit P.Uzm.Çvş. İbrahim Imış’ın ailesini ziyaret etti.

Devamı » 15 Nisan 2018

VALİMİZ MUSTAFA TUTULMAZ'DAN DERNEĞİMİZE ZİYARET

Afyonkarahisar Valisi Mustafa TUTULMAZ Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’ni ziyaret etti.Ziyarette Vali TUTULMAZ tüm şehitleri rahmet ve minnetle anarak ailelerine şükran duygularını iletti.

Devamı » 15 Nisan 2018

ŞEHİT BABALARI VE GAZİLER’DEN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyon Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı öncülüğünde Şehit babaları ve Gaziler İl Emniyet Müdürlüğü ve Basın Yayın Enformasyon İl Müdürlüğünü ziyaret ettiler.

Devamı » 15 Nisan 2018

“ŞEHİT AİLELERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği heyetinin ziyaretinde konuşan Basın Yayın Enformasyon İl Müdürü Şerife Münire Burcu, şehit ailelerinin, Türk milletine emanet olduğunu söyleyerek, her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

Devamı » 15 Nisan 2018

BAŞKAŞKAN KUMARTAŞLI’DAN GAZİ TAHSİN KOÇ’U DUYGULANDIRAN SÜRPRİZ

AFYONKARAHİSAR'da, Kıbrıs gazisi Tahsin Koç'un (72) oturduğu mahalleye park yaptırıldı. Belediye tarafından yapılan parka 'Gazi Tahsin Koç Parkı' adı verildi. Durumdan haberi olmayan gazi, parka dikilen tabelada adını görünce duygulandı.

Devamı » 15 Nisan 2018

BAŞKAN ÇOBAN’DAN ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERE ZİYARET

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, yapılan genel kurulun ardından Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’ni ziyaret etti. Başkan Çoban Afyonkarahisar Şube başkanlığına yeniden seçilen İsmail Kumartaşlı ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Devamı » 15 Nisan 2018

BAŞKAN KUMARTAŞLI'NIN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI

Üç ayların içindeki mübarek gün ve gecelerden olan Miraç Kandili münasebetiyle türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, bir mesaj yayınladı. Başkan Kumartaşlı, mesajında manevi gecelerin, insanlar arası dostluk ve kardeşliğin gelişmesinde büyük katkısı olduğunu vurguladı.

Devamı » 15 Nisan 2018

ŞEHİDİMİZ SON YOLCULUĞUNA DUALARLA UĞURLANDI.

Hakkâri İli Yüksekova İlçesi Dağlıca Oramar Tepe üst bölgesinde görev yapmakta iken mevziden düşmesi sonucu şehit olan P. Sözleşmeli Onb. Cumali Sarıtaş Emirdağ İlçemize bağlı Balcam Köyü’nde dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Devamı » 15 Nisan 2018

BORDO BERELİ KOMUTAN METE YARAR’DAN DERNEĞİMİZE ZİYARET

Afyonkarahisar Belediyesi’nin ev sahipliğinde Türkiye Gençlik Vakfı ile Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğrenci Konseyi işbirliğinde, Karar Gazetesi yazarı ve güvenlik politikaları uzmanı Mete Yarar, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul Ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve dernek üyesi şehit ailelerimiz ve gazilerimizi ziyaret etti.

Devamı » 15 Nisan 2018

HER YÖNÜYLE AFRİN HAREKÂTI

Konferansta Afrin Harekâtında kullanılan Türk yapımı milli silahlarımız hakkında açıklamalar yapan Karar Gazetesi yazarı ve güvenlik politikaları uzmanı Mete Yarar, öldürülen terörist sayısının nasıl tespit edildiğini görüntülerle izah etti. Mete Yarar, İHA-SİHA, milli piyade tüfeği, milli zırhlı araçlar, atak helikopteri, fırtına obüsleri, milli bombalar ve füzeler gibi % 100 milli imkânlarla ürettiğimiz silahlar hakkında da önemli açıklamalarda bulundu. FETÖ hainlerinin milli silah üretimimiz ve terörle mücadelemizi engellediğini örneklerle anlatan Yarar; Afrin bölgesinde yürütülen operasyonu bilinmeyen yanlarıyla ve tüm ayrıntılarıyla anlattı.

Devamı » 10 Nisan 2018