ANKARA ETİMESGUT ŞUBE BAŞKANI AYDOĞDU YAŞARDAN DERNEĞİMİZE ZİYARET

Derneğimiz Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Ankara Etimesgut Şube Başkanı Aydoğdu Yaşar Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve yönetimini Afyonkarahisar şube binasında ziyaret etti.

Devamı » 17 Ağustos 2017

MİLLETVEKİLİ PARSAK DİNAR TEMSİLCİLİĞİMİZİ ZİYARET ETTİ

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) tatile girmesinin ardından Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak ilçe ziyaretlerine hız verdi ziyaretler kapsamında Millet Vekili Parsak Derneğimiz Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan’ı ziyaret etti. Dernek Temsilcimiz Hasan Ceylan Ziyaretten Duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Devamı » 15 Ağustos 2017

CEYLAN’DAN İLÇE MÜFTÜSÜ ŞAHİN YAŞAR’A ZİYARET

Derneğimiz Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan Kırıkkale çelebi ilce Müftülüğünden Dinar İlçe Müftülüğüne atanan Şahin Yaşar’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Devamı » 15 Ağustos 2017

AFYONLU ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERE NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜNDEN ÖNCELİK

Derneğimiz Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve yönetim kurulu üyeleri Afyonkarahisar İl Vatandaşlık ve Nüfus Müdürü İlhan ESER’i makamında ziyaret etti.

Devamı » 16 Ağustos 2017

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERDEN KOMUTAN’A ANLAMLI VEDA

Son Yaş kararlarında Emekliliğe sevk edilen ilimizin sevilen simaları arasına giren Afyonkarahisar Asker Alma Bölge Başkanı Per.Kd.Alb.Murat DİKER’e Türkiye Harp Malulu Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve yönetim kurulu Şehit Aileleri ve Gaziler veda ziyaretinde bulundu.

Devamı » 15 Ağustos 2017

HASAN CEYLAN KORE GAZİSİNİ ZİYARET ETTİ.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Dinar Temsilciliği başkanı Cengiz Kartal ve Türkiye Harp Malulü Gaziler şehit Dul ve Yetimleri Derneği Dinar Temsilciliği başkanı Hasan Ceylan ilçemize Bağlı Uluköy’de ikamet Eden Rahatsızlanarak Dinar Devlet hastanesi ne kaldırılan Kore Gazimiz Hasan Demirkoç’u Dinar Devlet Hastanesinde ziyaret etti.

Devamı » 15 Ağustos 2017

ÇAKICI GAZİSİ EVİNE DÖNDÜ

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve Derneğin Dinar Temsilcisi Hasan ceylan 04.09.2015’te Şırnak’ta yaralanan Gazi Uzm Çvş. Nuri Karakaş Evinde ziyaret ederek sağlık Durumu hakkında bilgi aldı.

Devamı » 15 Ağustos 2017

ÖZEL KOLEJDEN GAZİ VE ŞEHİT AİLELERİNE ÜCRETSİZ EĞİTİM

Ünal Yılmaz Koleji Gazi ve Şehit Ailelerinin Yanında Dinar Özel Ünal Yılmaz Koleji müdürü Ünal Yılmaz her zaman şehit ailelerinin, gazilerimizin ve çocuklarının yanlarında olduklarını, şehit ailesi çocuklarına kolejdeki eğitimlerin ücretsiz olduğunu söyledi.

Devamı » 15 Ağustos 2017

DUALAR ŞEHİDİMİZ TAYFUR ÇANKAYA İÇİN

10-08-2016 tarihinde Şırnak’ın Uludere ilçesinde PKK2lı teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit olan Şehit Piyade Er Çankaya Şehadetinin birinci yılında dualar ile anıldı. 10-08-2016 tarihinde PKK ‘lı teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit olan Piyade Er Tayfur Çankaya’nın ruhuna ithafeden baba evinde ailesi tarafından mevlid_i şerif programıyla düzenledi.

Devamı » 14 Ağustos 2017

BAŞKAN KUMARTAŞLI J.ALB.MACİT ENGİN İLE GÖRÜŞTÜ.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı aslen Afyonkarahisarlı olan ve Ankara Jandarma Genel Komutanlığına atanan hemşerimiz J.Alb.Macit Engin ile Afyonkarahisar da görüştü.

Devamı » 14 Ağustos 2017

BAŞKAN KUMARTAŞLI VE AİLESİ GAZİ KARATEK AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

17-09-1993 tarihinde Diyarbakır Kulp kırsalında BTÖ mensubu hain teröristler ile girdiği silahlı çatışmadan yaralı olarak kurtulan aynı zamanda derneğimiz yönetim kurulu üyesi olan Malül Gazi J.Er Mahmut Karatek ve ailesini Derneğimiz Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve ailesi ziyaret etti.

Devamı » 14 Ağustos 2017

BAŞKAN KUMARTAŞLI MALÜL GAZİ MEHMET ÜRKÜT’ÜN KIZININ DÜĞÜNÜNE KATILDI

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkanı İsmail Kumartaşlı 25-07-1990 tarihinde Van da çatışma sonucu yaralanan Malül Gazi P.Onb.Mehmet Ürküt’ün kızı Rabia Ürküt’ün düğün törenine katıldı.

Devamı » 14 Ağustos 2017