BAŞKAN KUMARTAŞLI KIBRIS TÖRENLERİ ESNASINDA CUMHURBAŞKANIMIZIN YARDIMCISI FUAT OKTAY İLE GÖRÜŞTÜ

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı Kıbrıs Barış Harekatı 44. Yıldönümü münasebetiyle yapılan etkinlik ve törenler esnasında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Yardımcısı Fuat Oktay ile görüştü.

Devamı » 20 Temmuz 2018

BAŞKAN KUMARTAŞLI TÖRENLERDE GÖRÜŞMELERE DEVAM EDİYOR

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı Kıbrıs Barış Harekatı 44. Yıldönümü münasebetiyle yapılan etkinlik ve törenlerde görüşmelerine devam ediyor.

Devamı » 20 Temmuz 2018

GENEL BAŞKAN VE ŞUBE BAŞKANLARI KIBRIS'TAKİ TÖRENLERE KATILDILAR

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık, Derneğimiz Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve diğer şube başkanları Kıbrıs Barış Harekatı 44. Yıldönümü törenlerine katıldılar.

Devamı » 20 Temmuz 2018

KKTC CUMHURBAŞKANI MUSTAFA AKINCI GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA IŞIK'I VE HEYETİNİ MAKAMINDA AĞIRLADI

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık, Derneğimiz Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve diğer şube başkanları KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'yla makamında görüştüler.

Devamı » 19 Temmuz 2018

GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA IŞIK VE ŞUBE BAŞKANIMIZ İSMAİL KUMARTAŞLI KKTC GÜVENLİK KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI'NI ZİYARET ETTİLER

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık, Derneğimiz Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve diğer şube başkanları KKTC Güvenlik Kuvvetleri Komutanı Tuğg. Tevfik Algan'ı makamında ziyaret ettiler.

Devamı » 19 Temmuz 2018

GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA IŞIK VE ŞUBE BAŞKANIMIZ İSMAİL KUMARTAŞLI KKTC CUMHURİYET MECLİSİ BAŞKANI İLE GÖRÜŞTÜ

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık, Derneğimiz Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve diğer şube başkanları KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay'ı ziyaret ettiler.

Devamı » 18 Temmuz 2018

GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA IŞIK VE ŞUBE BAŞKANIMIZ İSMAİL KUMARTAŞLI KKTC BAŞBAKANI İLE GÖRÜŞTÜ

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık, Derneğimiz Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve diğer şube başkanları KKTC Başbakanı Tufan Erhürman'ın makamına misafir oldular.

Devamı » 18 Temmuz 2018

DERNEĞİMİZ GENEL BAŞKANI VE ŞUBE BAŞKANLARI ÜLKEMİZİ TEMSİLEN KIBRIS'A GİTTİLER

Derneğimiz Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık ve diğer şube başkanları yapılacak törenlerde ülkemizi temsil etmek için Kıbrıs'a gittiler.

Devamı » 18 Temmuz 2018

KUMARTAŞLI AİLESİ HACCA GİDECEK OLAN ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

Derneğimiz Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve ailesi hacca gidecek olan şehit eşimizi ve şehit çocuklarımızı ziyaret etti.

Devamı » 18 Temmuz 2018

KUMARTAŞLI AİLESİ HACCA GİDECEK OLAN ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

Derneğimiz Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve ailesi hacca gidecek olan şehit eşimizi ziyaret etti.

Devamı » 18 Temmuz 2018