TOKİ İSİM LİSTESİ “TIKLAYIN”

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Afyonkarahisar Zafer Mahallesinde yapımına başlanan konutların, hak sahipliği ve konut belirleme kuraları çekildi. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığı üyesi 113 şehit ailesi ve gazi konut sahibi oldu.Kurra sonuçları ve fiat listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Devamı » 27 Nisan 2017

113 ŞEHİT AİLESİ VE GAZİ TOKİ KONUT SAHİBİ OLDU

1057 VATANDAŞ DAHA KONUT SAHİBİ OLDU ÖZKAYA VE ÖZKAL'DAN MÜJDE:

Devamı » 27 Nisan 2017

KUMARTAŞLI’DAN BAŞKAN ÇOBAN’A TEŞEKKÜR

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malul Gazi İsmail Kumartaşlı ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

Devamı » 27 Nisan 2017

57. ALAY ÇANAKKALEŞEHİTLERİNE VEFA YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce organize edilen 57. Alay Vefa Yürüyüşü , Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Dernekleri Başkanı İsmail Kumartaşlı ve Valimiz Aziz Yıldırım’ın katılımı ile gerçekleştirildi.

Devamı » 26 Nisan 2017

TAMBURALI PAŞA E.KORG.HASAN KUNDAKÇI DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ.

Emekli Korgeneral Hasan Kundakçı, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi derneğini ve yönetiminin şehit aileleri ve gazilere verdiği hizmet anlayışını takdirle karşıladı. Pek çok ödül ve madalya aldığını hatırlatan Kundakçı kendisine dernek üyeleri tarafından verilen berat ve madalyanın bugüne kadar aldığın en özel ve büyük hediye olduğunu söyledi

Devamı » 24 Nisan 2017

KUMARTAŞLI'DAN BELEDİYE BAŞKANI BURHANETTİN ÇOBAN'A TEŞEKKÜR.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malul Gazi İsmail Kumartaşlı TOKİ Konutlarının başvuru, satış, teslim ve ödeme şartları ile ilgili açıklama yaptı.

Devamı » 25 Nisan 2017

TERÖRÜN DİNİ,DİLİ,MÜBAREK GÜNÜ,MİLLİ GÜNÜ YOKTUR.

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malül Gazi İsmail Kumartaşlı Miraç Kandili Dolayısıyla Bir Mesaj Yayınladı.

Devamı » 23 Nisan 2017

EFSANE KOMUTAN E.TÜMG.OSMAN PAMUKOĞLUN’DAN KUMARTAŞLIYA TEŞEKKÜR.

Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Kurucusu ve Onursal Başkanı, Emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu, Türk Eğitim-Sen İl Temsilciliği ve Turan Kültür Derneği Şubesi’nin düzenlediği“Atatürk ve Cumhuriyet” konulu konferansa katıldı.

Devamı » 24 Nisan 2017

BAŞKAN KUMARTAŞLIDAN KABERE TABURE VE YÜNTAŞ'A TEŞEKKÜR

Skeçlerini Ahmet Taşpınar’ ın yazdığı ve yönettiği oyunlar seyircilerden bol bol alkış aldı. Yönetmen Ahmet Taşpınar’ın elinde tabureyle çıkıp skeçler öncesinde yaptığı açıklamalarla başlayan oyunun ikincisi Hattat Karahisar Kültür Merkezinde sergilendi. Tiyatroya Yüntaş Genel Müdürü olan ve kendisi de eski bir tiyatrocu olan Mehmet Sarlık, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Emel Sarlık, İl Kültür Müdürü Mehmet Tanır, Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı İsmail Kumartaşlı ile birlikte çok sayıda vatandaş oyunu beğeniyle izlediler.

Devamı » 20 Nisan 2017

BAŞKAN KUMARTAŞLIDAN MHP GENEL MERKEZİNE ZİYARET

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve yönetim kurulu Ankarada MHP Genel Merkezinde MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Av.Halil ÖZTÜRK ü ziyaret etti.

Devamı » 12 Nisan 2017

KUMARTAŞLI MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCILARI İLE GÖRÜŞTÜ.

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı MHP Genel Başkan Yardımcısı Eskişehir Milletvekili Ruhsar Demirel ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan ile görüştü.

Devamı » 12 Nisan 2017

BAŞKAN KUMARTAŞLI’DAN KARAGÖZ'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Karagöz'e, hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Devamı » 12 Nisan 2017