AFYONKARAHİSAR GARNİZON KOMUTANLIĞI ERKAN BAŞKANI İKM. KD. ALB. ALİ İHSAN İMRE’DEN DERNEĞİMİZE ZİYARET

AFYONKARAHİSAR GARNİZON KOMUTANLIĞI ERKAN BAŞKANI İKMAL KIDEMLİ ALBAY ALİ İHSAN İMRE’DEN DERNEĞİMİZE ZİYARET Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanlığı Erkan Başkanı İkmal Kıdemli Albay Ali İhsan İMRE,, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubemizi ziyaret etti.

Devamı » 11 Kasım 2018

AKÜ SOSYAL BİRLİK VE FİKİR TOPLULUĞUNDAN DERNEĞİMİZE ZİYARET

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesini AKÜ Sosyal Birlik ve Fikir Topluluğu üyesi öğrenciler ziyaret etti.

Devamı » 11 Kasım 2018

BAŞKAN KUMARTAŞLI VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ TACETTİN DERGAHINI ZİYARET ETTİ.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı yönetim kurulu üyeleri ile beraber, Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un bağımsızlığımızın sembolü olan İstiklal Marşını yazdığı ve Milli Mücadele döneminde milletvekilliği yaparken Ankara’da ikamet ettiği Tacettin Dergahı’na ve Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlunun mezarına ziyarette bulundu.

Devamı » 12 Kasım 2018

AFYONKARAHİSARLI ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERDEN CEBECİ ASKERİ ŞEHİTLİĞİ'NE ZİYARET

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve beraberindeki Şehit Aileleir ve Gaziler Ankara Cebeci Askeri Şehitliği'ni ziyaret etti, burada şehit aileleri ile bayramlaştı.

Devamı » 11 Kasım 2018

MEHMETÇİK VAKFI BURSA TEMSİLCİLİĞİNDEN DERNEĞİMİZE ZİYARET

TSK Mehmetçik Vakfı Bursa Temsilciliği Şehit Gazi İşlem Pesoneli E.J.Bçvş.Ahmed ÇİÇEK ve Salih KARAKUŞ,Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumataşlı’yı ziyaret etti.

Devamı » 11 Kasım 2018

BAŞKAN KUMARTAŞLI VE ALB. SAĞDIÇ’TAN GAZİ ŞEMSETTİN ATACAN’A GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malul Gazi İsmail Kumartaşlı dernek üyelerini yalnız bırakmıyor.

Devamı » 11 Kasım 2018

TEŞEKKÜRLER KOCA YÜREKLİ AYŞEGÜL ÖĞRETMEN

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığı merkezinde her hafta sonu Pazar günü şehit gazi çocuklarına destekleyıcı özel dersler verılmeye başlandı. İlkögretim seviyesinde 5-6-7-8 ncı sınıf Fen Bilgisi-Matematik-Sosyal-Türkçe, Lise seviyesinde Fizik-Biyoloji-Kimya-Matemetik 1-2 dersleri verilmeye başlandı.

Devamı » 11 Kasım 2018

DERNEĞİMİZE EN ANLAMLI ZİYARET

Afyonkarahisar Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü İl Çocuk Hakları Komitesine üye korunma altındaki çocuklar Sosyal Uyum Programı kapsamında İl müdür yardımcısı Yasin Evcin ve Şehit Gazi İşlemleri Şube Müdürü Veysi Demir koordinesinde derneğimiz Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Afyonkarahisar Şube Başkanlığını ziyaret etti.

Devamı » 11 Kasım 2018

İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU, OTOBÜS ŞOFÖRÜNDEN DAYAK YİYEN GAZİYE SAHİP ÇIKTI

Erzurum'da bir halk otobüsü şoförü tarafından dövülerek hastanelik olan Gazi Muhammed Sad Saylanlar'ı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu arayarak 'geçmiş olsun' dileğinde bulundu.

Devamı » 11 Kasım 2018

BÜYÜK ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK SAYGI İLE ANILDI.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 80'inci yıldönümü nedeniyle İlimizde çeşitli etkinlikler düzenlendi. Kocatepe Parkı'nda başlayan anma törenlerinde Atatürk Anıtı'na Vali Mustafa Tutulmaz, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir Şan ve Belediye Başkanı Burhanettin Çoban tarafından çelenk sunuldu.

Devamı » 11 Kasım 2018

ERZURUM'DA OTOBÜS ŞOFÖRÜ GAZİYİ DÖVEREK HASTANELİK ETTİ

Erzurum'da bir halk otobüsü şoförü, tartıştığı yolcular arasındaki gaziyi döverek hastanelik etti. 35 yaşındaki gazi Muhammed Sad Saylanlar'ın bileği ve parmağı çatladı. Saylanlar, otobüs şoförünün, gazilere tanınan ücretsiz yolculuk hakkını kullandığı için kendisine saldırdığını belirtti.

Devamı » 11 Kasım 2018

İÇİMİZ BİR KEZ DAHA YANDI BAŞIMIZ SAĞ OLSUN

Hakkari'nin Irak sınırındaki Şemdinli ilçesine bağlı Derecik Ortaklar köyünde bulunan üs bölgedeki karakolda atış esnasında ağır silah mühimmatında meydana gelen patlamada 7 asker şehit oldu. Ypılan açıklamalarda patlamada 7 askerin şehit düştüğünü, 25 civarında yaralı olduğunu açıkladı.

Devamı » 11 Kasım 2018