AFRİN YARALIMIZ P.UZM.ÇVŞ.RESUL ÜNAL EVİNE GETİRİLDİ.

'Türk askerini görünce mutluluktan uçuyorlar' TSK tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde terör örgütlerine karşı yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'nda yaralanan Uzman Çavuş Resul Ünal, tedavisinin ardından memleketi Afyonkarahisar'ın Çay ilçesine getirildi.

Devamı » 17 Mart 2018

KUMARTAŞLININ 18 MART MESAJI

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul Ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Gazi İsmail Kumartaşlı, 18 Mart Çanakkale Zaferi dolayısı ile bir kutlama mesajı yayımladı.

Devamı » 17 Mart 2018

İkmal ve Garnizon Komutanımız Tuğg. Özdemir Şan'dan derneğimize ziyaret

Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Özdemir Şan, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubemizi ziyaret etti.

Devamı » 16 Mart 2018

ŞEHİTLER GÜNÜ ARİFESİNDE ANLAMLI ZİYARET

Afyon OSB Rahmiye Sare Palalı Teknik Koleji Okul Müdür Yardımcısı Mustafa Aydoğmuş, Rehberlik Öğretmeni Esra Türkan Akosmanoğlu ve öğrenciler ile Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesini ziyaret etti

Devamı » 15 Mart 2018

DOLANDIRICILARA İTİBAR ETMEYİN

Harp Malulü Gaziler- Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı İsmail Kumartaşlı basın açıklaması düzenleyerek sosyal medya üzerinden şehit ve gazilerin adını kullanarak dolandırıcılık ve yalan haber yapanlar ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Devamı » 15 Mart 2018

KAMU OYUNA VE CAMİAMIZA SAYGI İLE DUYRULUR.

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığından kamuoyuna saygı ile duyrulur.

Devamı » 15 Mart 2018

EMANETLER TESLİM EDİLDİ.

Yazdıkları mektupları zarflara koyan öğrenciler, Afrin'deki askerlere gönderilmesi için mektuplarına geçtiğimiz hafta Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı'ya teslim etmişlerdi. Hatay'ın Hassa bölgesine askerlere destek vermek amacıyla giden Başkan Kumartaşlı, öğrencilerin emanetlerini sahiplerine ulaştırdı.

Devamı » 14 Mart 2018

İLKİ KOCATEPE'YE İKİNCİSİ AFRİN'E

İKİNCİ OTOBÜS HİZMETE VERMEYE BAŞLADI Afyonkarahisar Belediyesi, 1 Temmuz 2016'da Kocatepe'ye gerçekleştirilen seferle başlattığı

Devamı » 14 Mart 2018

BAŞKAN KUMARTAŞLI: İSTİKLAL MARŞI ULUSUMUZUN ORTAK DEĞERİDİR.

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul Ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Gazi İsmail Kumartaşlı, “12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü” dolayısıyla mesaj yayınladı.

Devamı » 14 Mart 2018

DİYARBAKIRDA PATLAMA BOLVADİNLİ UZMAN ÇAVUŞUMUZ YARALI DUA EDELİM.

ASILSIZ HABERLERE İTİBAR ETMEYİN... Bugün Diyarbakır da yaşanılan hain saldırı sonucu Bolvadin İlçemiz Kemerkaya Nüfusuna Kayıtlı J.Uzman Çavuş Savaş Ünlü Yaralanmıştır. Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı Gazimiz İle ilgili bilgi vererek sosyal medyada paylaşılan asılsız haberlere tepki gösterdi.

Devamı » 13 Mart 2018

ŞEHİT AİLELERİNDEN VALİLİK’E SİTEM

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’nin olağan seçimli kongresi dün yapıldı. Mevcut Şube Başkanı Malul Gazi İsmail Kumartaşlı’nın güven tazelediği kongreye Valilik makamı ya da herhangi bir temsilcisinin katılmayışı, dernek üyeleri tarafından sitemle karşılandı.

Devamı » 13 Mart 2018

KUMARTAŞLI’DAN BELEDİYE BAŞKANI ÇOBAN’A TEŞEKKÜR BAŞKAN EN BÜYÜK DESTEKÇİMİZ

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesinin olağan Genel Kurulu hafta sonu Çakmak Otel'de gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen seçimde Başkan İsmail Kumartaşlı güven tazeledi.

Devamı » 13 Mart 2018