HEMŞERİMİZ J.UZM. ONB. FATİH MANGA SAKARYA'DA ŞEHİT OLDU

09.07.2020 Günü Saat:11.40 Sıralarında Sakarya İl Jandarma Komutanlığı Emrinde Görevli J.Uzm.Onb. Fatih MANGA (Afyonkarahisar Merkez Küçükçobanlı Mahallesi Nüfusuna Kayıtlı) Havai Fişekleri İmhaya Götüren Kamyonda Meydana Gelen Patlama Sonucu Şehit Olmuştur. Şehidimiz Yarın (10.07.2020 Cuma) Öğlen Namazına Müteakip İmaret Camiinden Afyonkarahisar Merkez Hava Şehitliğinde Son Yolculuğuna Uğurlanacaktır. Başımız Sağ Olsun.

Devamı » 09 Temmuz 2020

KUMARTAŞLI'DAN TÜRK KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞININ 2229. YIL DÖNÜMÜ KUTLAMA MESAJI

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Türk Kara Kuvvetleri Komutanlığı'nın 2229'nci kuruluş yıldönümünü kutladı.

Devamı » 28 Haziran 2020

KORONAVİRİÜS DOLAYISI İLE ERTELENEN TOKİ TAKSİTLERİ TEMMUZ AYINDAN İTİBAREN ÖDENMEYE BAŞLAYACAK

ERTELENEN TOKİ TAKSİTLERİ TEMMUZ AYINDA ÖDENMEYE BAŞLAYACAK

Devamı » 26 Haziran 2020

ACI KAYBIMIZ EMİRDAĞ İLÇEMİZDEN ŞEHİT BABAMIZ ABDİL KIR VEFAT ETTİ

Emirdağ İlçemiz Keçili Mahallesinden Şehit Babamız Abdil KIR bu gün vefat etmiştir. Acı kaybımız 31 Ağustos 1991 tarihinde Bingöl Kiğı kırsalında teröristler ile girdiği silahlı çatışma sonucu Şehit olan Şehit J.Asb.Kd.Çvş. Yücel KIR’ın babası Şehit Babamız Abdil KIR vefat etmiştir. Cenazesi son yolculuğuna uğurlanacaktır. Ceneze Emirdağ İlçemiz Keçili Mahallesinden Saat 12,00 da defnedilecektir. Başımız Sağ Olsun.

Devamı » 24 Haziran 2020

BABA OLAN ŞEHİTLERİMİZİN BABALAR GÜNÜ KUTLU OLSUN,MEKANLARI CENNET OLSUN..

Türkiye Harp Malulü, Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Aile yapısının korunması için hiçbir özveriden kaçınmayan ve birlikteliği sağlamada; aile içerisinde sevgi, saygı ve hoşgörü bağlarının kurulmasında büyük rol oynayan babalarımızın, ailenin temel direği olduğunu söyleyen Başkan Kumartaşlı; tüm babaların babalar gününü kutladı.

Devamı » 21 Haziran 2020

ACI KAYBIMIZ GAZİMİZ EMRE YILMAZ’IN BABASI VEFAT ETTİ

Gazimiz Emre YILMAZ’ın babası Bekir YILMAZ bu gün tedavi gördüğü hastanede vefat etmiştir.

Devamı » 15 Haziran 2020

Başkan Kumartaşlı'nın Jandarma Teşkilatının 181’inci Kuruluş Yıl Dönümü Kutlama Mesajı

Kapasitesi, tecrübesi, sorumluluk sahasının genişliği ve üstün başarılarıyla göz dolduran Jandarma Genel Komutanlığımızın 181’inci kuruluş yıldönümünü idrak etmenin heyecan ve gurunu taşıyoruz.

Devamı » 15 Haziran 2020

ACI KAYBIMIZ ŞEHİT BABAMIZ MUSTAFA YILMAZ VEFAT ETTİ

Aslen Afyonkarahisar Merkeze Bağlı Çıkrık Kasabasında İkamet Eden Şehit Babamız Mustafa YILMAZ Bu Gün Vefat Etmiştir.

Devamı » 09 Haziran 2020

AHMET BORAN AV.SERPİL ÖZTÜRK SAYESİNDE 10 YIL SONRA GAZİLİK HAKLARINI ALDI

10 yıllık hukuk mücadelesinin ardından ‘Gazilik’ unvanına kavuştu Bingöl’de askerliğini yaparken yaşadığı rahatsızlık sonrası terhis edilen 30 yaşındaki Ahmet Boran, ‘Gazilik’ unvanı almak için 10 yıldır verdiği hukuk mücadelesini kazanarak ‘Gazilik’ unvanını almaya hak kazandı.

Devamı » 03 Haziran 2020

ACI KAYBIMIZ GAZİMİZ MÜCAHİT SİVRİKAYA’NIN BABASI VEFAT ETTİ

Gazimiz Mücahit SİVRİKAYA’nın babası Osman Sivrikaya bu gün tedavi gördüğü hastanede vefat etmiştir.

Devamı » 30 Mayıs 2020

BAŞKAN İSMAİL KUMARTAŞLI’NIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malül Gazi İsmail KUMARTAŞLI, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Bayramların, insanları birbirine yakınlaştıran, kucaklaştıran ve toplumsal barışı pekiştiren çok anlamlı günler olduğunu belirten Başkan Kumartaşlı, mesajında birlik ve beraberliklerin pekiştiği bayram günlerinin iyi değerlendirilmesi gerektiğini vurguladı. Başkan Kumartaşlı, Ramazan Bayramı’nın hoşgörü ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı müstesna günlerden olduğunu bildirdi.

Devamı » 22 Mayıs 2020

BAŞKAN KUMARTAŞLI’YA GENELKURMAY BAŞKANIMIZ ORGENERAL YAŞAR GÜLER’DEN TEBRİK

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malul Gazi İsmail Kumartaşlı Ramazan Bayramında Komutanlarımızın Bayramını Kutlayarak Bayram Tebriği Göndermişti.

Devamı » 22 Mayıs 2020