GAZİ TAHSİN DEDEMİZ BİZLERİ ÜZDÜ

Afyonkarahisar'ın sevilen simalarindan Gazi Tahsin KOÇ trafik kazası geçirdi,

Devamı » 26 Mart 2017

18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ ETKİNLİKLERİ KOREL OTELDE BAKAN EROĞLU İLE DEVAM ETTİ.

Dernek ziyaretinden sonra, Valiliğimiz tarafından Şehit Ailelerimiz, Gazilerimiz ve diğer protokol üyelerinin de katıldığı bir yemek verildi.Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu ile Milletvekilimiz Hatice Özkalın'da teşrif ettiği yemekte protokol üyeleri Şehit Ailelerinin ve gazilerin masalarını ziyaret ederek birlikte hem yemek yediler, hem de sohbet ederek Şehit Ailelerinin acılarını paylaştılar.

Devamı » 22 Mart 2017

18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ ETKİNLİKLERİ DERNEK ZİYARETİ İLE DEVAM ETTİ.

Buradaki törenin ardından Valimiz Aziz Yıldırım ve beraberindekiler Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneğini ziyarette bulundular. Valimiz Yıldırım ve beraberindekileri, Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı, şehit yakınları ve gazilerimiz karşıladı.

Devamı » 22 Mart 2017

18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ ETKİNLİKLERİ AFYON LİSESİNDE DEVAM ETTİ.

      18 Mart Şehitler Günü Anma etkinlikleri kapsamında bir sonraki program Afyon Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan düzenlenen anma programı Afyon Lisesi Konferans Salonunda devam etti

Devamı » 22 Mart 2017

18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ ŞEHİTLİKTE ÇELENK TÖRENİ İLE BAŞLADI.

18 Mart Şehitler Gününde Şehitlerimiz Törenlerle Anıldı.Çanakkale Zaferi'nin 102. yılını kutlama ve kutsal vatanımız için canlarını sakınmadan feda eden şehitlerimizin ‘Şehitler Günü’nü anma töreni tüm yurtta yapıldığı gibi ilimizde de Kocatepe Mezarlığında bulunan Şehitlikte çelenk sunma töreni ile başladı.

Devamı » 22 Mart 2017

DERNEĞİMİZ DUVARLARININ TADİLATI BİTTİ.

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul Ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Gazi İsmail Kumartaşlı bir açıklama yaparak derneğin duvarlarında yer kalamdığını 20 Temmuz 2015 tarihinden bu güne Afyonkarahisar’a 25 asker polis şehit geldiğini ve aziz Şehitlerimizin resimlerini derneğin ortasında bir platform üzerinde sergilediklerini söyledi.

Devamı » 21 Mart 2017

GENEL BAŞKANIMIZ URAN J.GENEL KOMUTANI ORG. GÜLER’İ ZİYARET ETTİ.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Merkezi Jandarma Genel Komutanlığını ziyaret etti.

Devamı » 21 Mart 2017

GENEL BAŞKANIMIZ URAN KARA KUVVETLERİ KOMUTANI ORG. ÇOLAK’I ZİYARET ETTİ.

Genel Başkanımız ve Yönetimi 'Şehit Aileleri ve Gaziler camiasının sorunlarının çözümü için çok yoğun bir çalışma içinde çalışıyor.Bu çalışmalar kapsamında Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Merkezi Kara Kuvvetleri Komutanlığını ziyaret etti.

Devamı » 21 Mart 2017

GENEL MERKEZİMİZ DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞINI ZİYARET ETTİ.

Şehit yakınları ve Gazilerin sorunları görüşüldü.Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Merkezi Deniz Kuvvetleri Komutanlığını ziyaret etti.Yapılan açıklamada,‘18 Mart Şehitler Günü münasebetiyle Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Genel Merkezi olarak Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu’nu makamında ziyaret ettik

Devamı » 21 Mart 2017

GENEL MERKEZİMİZDEN GENELKURMAY BAŞKANINA AKAR’A ZİYARET

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi AKAR; 16 Mart 2017 tarihinde Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Temsilcilerini Genelkurmay Başkanlığı Karargâhında kabul etmiştir.

Devamı » 21 Mart 2017

AFYONKARAHİSAR ŞUBE’DEN GENEL MERKEZE ZİYARET

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul Ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Gazi İsmail Kumartaşlı ve şube yönetimi Ankarada bir takım temaslarda bulundu.Temaslar esnasında Genel Mekez ve Genel Başkanımız Malül Gazi Alb.Taner URAN’ı ziyaret eden Başkan Kumartaşlı şube çalışmaları hakında bilgiler verdi.

Devamı » 21 Mart 2017

GENEL BAŞKAN URAN’DAN 18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ MESAJI

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Malul Gazi Albay Taner URAN'ın ,18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 102. Yıl Dönümü mesajını yayımlıyoruz.

Devamı » 21 Mart 2017