GAZİMİZ ULUSAL BASINA ÇIKTI VE GEREKEN İLGİYİ GÖRDÜ

Admin 08 Ağustos 2017 Dernek Haber 466 -A+
GAZİMİZ ULUSAL BASINA ÇIKTI VE GEREKEN İLGİYİ GÖRDÜ GAZİMİZ ULUSAL BASINA ÇIKINCA GEREKN İLGİYİ GÖRDÜ BU GÜN DEVLET HASTANESİNE GETİRİLİYOR. HAKKARİ'nin Yüksekova İlçesi'nde geçen ay el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu yaralanan 19 askerden piyade uzman çavuş 24 yaşındaki Süleyman Çelik, hastanedeki tedavisinin ardından memleketi Afyonkarahisar'ın Bolvadin İlçesi'ne getirildi. Hakkari'nin Yüksekova İlçesi Esendere Beldesi yakınlarında 17 Temmuz'da askeri aracın geçişi sırasında teröristlerin döşediği el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu 19 asker yaralandı. Yaralanan askerlerden Piyade Uzman Çavuş 24 yaşındaki Süleyman Çelik belinden ve vicudunun çeşitli yerlerinden yaralnmıştı.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

GAZİMİZ ULUSAL BASINA ÇIKTI VE GEREKEN İLGİYİ GÖRDÜ

GAZİMİZ ULUSAL BASINA ÇIKINCA GEREKN İLGİYİ GÖRDÜ BU GÜN DEVLET HASTANESİNE GETİRİLİYOR.

HAKKARİ'nin Yüksekova İlçesi'nde geçen ay el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu yaralanan 19 askerden piyade uzman çavuş 24 yaşındaki Süleyman Çelik, hastanedeki tedavisinin ardından memleketi Afyonkarahisar'ın Bolvadin İlçesi'ne getirildi. Hakkari'nin Yüksekova İlçesi Esendere Beldesi yakınlarında 17 Temmuz'da askeri aracın geçişi sırasında teröristlerin döşediği el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu 19 asker yaralandı. Yaralanan askerlerden Piyade Uzman Çavuş 24 yaşındaki Süleyman Çelik belinden ve vicudunun çeşitli yerlerinden yaralnmıştı.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, gaziyi baba evinde ziyaret etti. Kumartaşlı, askeri hastanelerin kapatılmasının ardından sivil hastanelerde gazilere yeterli saygı ve ilginin gösterilmediğinden yakındı. Kumartaşlı, şunları kaydetti:”Gazimizin durmu ulusal ve yerel basında yer alınca birden değeri arttı manuel yatak gönderen yetkililer dün ailemiz ile iletişime geçerek Afyonkarahisar Devlet Hastanesinde Gazimizi mizsafir ederek tedavi edeceklerini bildirdi.İllaki basına mı çıkmamız lazımdı bu işler istense hiçbirşey talep etmeden de yerine getirilebilir ama insanın içinde biraz hassasiyet olmalı bundan sonra hiçbir kimse hiçbir kamu görevlisi bana bi bize sitem veya trip yapmasın biz doğru olanı yaptığımıza inanıyorum ben bu camianın temsilcisi olarak üyelerimin tüm sıkıntı ve sorunlarını iletmek ve çözmek zorundayım sorunları ne yolla olursa olsun daha önce olduğu gibi bundan sonrada çözmeye devam edeceğim herkes üzerine düşen görevi yapsın çünkü bizler doğuda uzuv vererek bu görevi yerine getirdik”.Dedi.

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar