GARNİZON KOMUTANIMIZ TUĞGENERAL ÖZDEMİR ŞAN ŞEHİT AİLELERİMİZİ VE GAZİLERİMİZİ ZİYARET ETTİ.

Admin 05 Eylül 2017 Dernek Haber 760 -A+
Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanlığına yeni atanan Gazrnizon Komutanımız Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir ŞAN Göreve başlayalı 13 gün gibi kısa bir süre olmasına rağmen tüm tören ve programlarının yanı sıra Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimizi hiç yalnız bırakmıyor.Komutanımız son olarak Derneğimiz Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkrahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ile 23.03.2007 tarihinde Tunceli'de şehit olan Şehit P. Er İsmail Yetişkin in Sinanpaşa Taşoluk kasabsindaki anne ve babası Hatice Mevlüt Yetişkin’i ziyaret etti. Komutanımız Şehidimizi rahmet ile andı.Ziyarete Taşoluk Belediye Başkanı Murat ÖNER’de katıldı.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

GARNİZON KOMUTANIMIZ TUĞGENERAL ÖZDEMİR ŞAN ŞEHİT AİLELERİMİZİ VE GAZİLERİMİZİ ZİYARET ETTİ.

Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanlığına yeni atanan Gazrnizon Komutanımız Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg. Özdemir ŞAN Göreve başlayalı 13 gün gibi kısa bir süre olmasına rağmen tüm tören ve programlarının yanı sıra Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimizi hiç yalnız bırakmıyor.Komutanımız son olarak Derneğimiz Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkrahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı  ile 23.03.2007 tarihinde Tunceli'de şehit olan Şehit P. Er İsmail Yetişkin in Sinanpaşa Taşoluk kasabsindaki anne ve babası Hatice Mevlüt Yetişkin’i ziyaret etti. Komutanımız Şehidimizi rahmet ile andı.Ziyarete Taşoluk Belediye Başkanı  Murat ÖNER’de katıldı.

Ziyaret esnasında Şehitdimize ve tüm şehitlerimize Allahtan rahmet dileyen Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanımız Tuğg. Özdemir ŞAN Şehit ailelerimizin ve gazilerimizin her zaman yanındayız sizlerin istekleri bizim için bir emirdir.Dedi.Şehit Ailemiz ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek  Komutanımıza ve Dernek Başkanımıza teşekkür etti.

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar