GARNİZON KOMUTANI TUĞG.KILIÇASLAN ŞEHİT ANNELERİNİN “ANNELER GÜNÜ” KUTLADI

Admin 14 Mayıs 2017 Dernek Haber 350 -A+
Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg.Şahin KILÇASLAN tarafından 14 Mayıs anneler günü dolayısıyla şehit anneleri ve eşleri onuruna Afyonkarahisar Orduevinde bir program düzenledi. Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg.Şahin KILÇASLAN tarafından 14 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla Afyonkarahisar Ordu evinde şehit annelerine yönelik kahvaltı etkinliği düzenleyerek, “Anneler Gününü” kutladı.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

GARNİZON KOMUTANI TUĞG.KILIÇASLAN ŞEHİT ANNELERİNİN “ANNELER GÜNÜ” KUTLADI

Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg.Şahin KILÇASLAN  tarafından 14 Mayıs anneler günü dolayısıyla şehit anneleri ve eşleri onuruna Afyonkarahisar Orduevinde bir program düzenledi.

 Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg.Şahin KILÇASLAN tarafından 14 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla Afyonkarahisar Orduevinde şehit annelerine yönelik kahvaltı etkinliği düzenleyerek, “Anneler Gününü” kutladı.

Düzenlenen programa Afyonkarahisar Vali yardımcısı Dr.Adem USLU, Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğg.Şahin KILÇASLAN ve Askeri erkan,Afyonkarahisar Valisi Aziz YILDIRIM’ın eşi Selma YILDIRIM,Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail KUMARTAŞLI,Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Alper SEZER, Şehit anneleri, eşleri ve çocukları katıldı.

Programda bir  konuşma yapan,Vali, Yardımcısı  Dr.Adem USLU eş olmanın, anne olmanın, saygı, değer, onur verici ve çok kıymetli olduğunu söyledi.

USLU “ Afyon Valiliği ve Garnizon Komutanlığı olarak 14 Mayıs Anneler Günü münasebeti ile şehitlerimizin anneleri ve eşleri onuruna düzenlemiş olduğumuz kahvaltı programına teşriflerinizle bizleri onure ettiniz.   Bu sebeple kendim ve Komutanımız adına siz muhterem misafirlerimize şükran ve saygılarımı arz ediyorum.Sayın Valimiz Aziz YILDIRIM’ın selamları Sayın Bakanımızınprogramına katıldığı için katılamadılar.

Eş olmak, anne olmak; saygı, değer, onur verici ve çok kıymetlidir.  Bundan dolayı aziz şehitlerimizin muhterem anneleri ve eşleri bu kıymet, onur ve saygınlık ikliminin doruklarında yer alan zirve isimlerdir.  Çünkü bir toprak parçası üstüne düşen alın teri, dökülen gözyaşları ve akan tertemiz şehit kanı ile yar olur, ana olur, vatan olur, anavatan olur.  Bu münasebetle; bu toprakları bizlere yar eden, vatan eden, anavatan eden aziz şehitlerimizi, hasret, minnet ve dua ile yâd ediyorum.

Bu program vesilesi ile bir araya gelişimizin hasbihal etmemize ve hoşça bir zaman geçirmemize vesile olmasını temenni ediyor, kıymetli misafirlerimizin 14 Mayıs anneler gününü kutlar, saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

Konuşmaların ardından protokol, alandaki tüm masaları tek tek dolaşıp şehit annelerine kırmızı gül hediye edip anneleri gününü kutladı.

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar