ERKMEN İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN DERNEĞİMİZE ANLAMLI BAĞIŞ

Admin 08 Haziran 2018 Dernek Haber 489 -A+
ÖĞRENCİLERDEN ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNE ANLAMLI BAĞIŞ Afyonkarahisar Erkmen İlkokulu öğrencileri, aralarında bir miktar para toplayarak Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığına bağışladı.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

ERKMEN İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN DERNEĞİMİZE ANLAMLI BAĞIŞ

 ÖĞRENCİLERDEN ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNE ANLAMLI BAĞIŞ

Afyonkarahisar Erkmen İlkokulu öğrencileri, aralarında bir miktar para toplayarak Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığına bağışladı.

Afyonkarahisar Erkmen ilkokulu öğrencileri, aralarında bir miktar para topladı. Toplanan ve miktarı açıklanmayan para Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığı hesabına aktarılarak dekontu dernek başkanı İsmail Kumartaşlı’ya teslim edildi. Okul öğrencileri burada şehit ailelerine çiçek vererek şehit şiirleri okudu. Duygu dolu anların yaşandığı törende şehit aileleri ve öğrenciler gözyaşı döktü. Öğrencilerin kermes yaparak elde ettikleri geliri derneğe bağışlamak istediklerini belirten Okul Müdürü Bülent SEYREKLİ, şöyle dedi:

"Öğrencilerimiz harçlıklarından para toplayarak derneğimize yardım etmek istedi. Bunu gelip bana söylediklerinde gerçekten çok duygulandım. Çocuklarımız kermes düzenleyerek elde ettikleri geliri derneğimize bağışlamak istedi. Bu öğrencilerden birisi yanıma geldi,bu bu fikri bana anlatınca gerçekten gözyaşlarımı tutamadım."edi.

Törende konuşan Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı öğrencilere ve okul yönetimine bu hassas davranışlarından dolayı şehit aileleri ve gaziler adına teşekkür ederek plaket takdim etti.

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar