DÜZCE VALİLİĞİ AFYONKARAHİSARDAN ŞEHİT AİLEMİZİ MİSAFİR ETTİ.

Admin 05 Ağustos 2017 Dernek Haber 616 -A+
Düzce Valiliği Tarafından düzenlene bir organizeye Afyonkarahisardan 29-09-2015 tarihinde Hakkaride Şehit olan Uzm.J.Çvş.İzzet Taşbaş’ın eşi Ummuhan Taşbaş ve kızları Saliha Begün ve Ecrin Taşbaş Katıldı.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

DÜZCE VALİLİĞİ AFYONKARAHİSARDAN ŞEHİT AİLEMİZİ MİSAFİR ETTİ.

Düzce Valiliği Tarafından düzenlene bir organizeye Afyonkarahisardan 29-09-2015 tarihinde Hakkaride Şehit olan Uzm.J.Çvş.İzzet Taşbaş’ın eşi Ummuhan Taşbaş ve kızları Saliha Begün ve Ecrin Taşbaş Katıldı.

 Düzce Valiliği Ülkemizin Farklı Şehirlerinden Gelen Şehit Eşleri ve Şehit Çocuklarını İlimizde Ağırlıyoruz

Valimiz Sayın Zülkif Dağlı ve eşi Nurgül Dağlı Hanımefendi himayelerinde Ülkemizde ilk defa organize edilerek 16 İlimizden davet edilen Şehit eşleri ve Şehit çocuklarına yönelik kültürel bir tatil program düzenlendi. Programa Valimiz Sayın Zülkif Dağlı ve eşi Nurgül Dağlı Hanımefendi, Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Zeki Yıldırım, Şehit eşleri ve Şehit çocukları katıldı. 

Ülkemizin farklı yerlerinden Düzce’ye davet edilen misafirler Akçakoca ilçemizde çeşitli etkinliklerle 4 günlük bir tatil programıyla misafir edilecekler. Valimiz Sayın Zülkif Dağlı programda Şehit eşleri ve Şehit çocuklarına yönelik bir konuşma gerçekleştirdi. Yaptığı konuşmasında;  “ Bizim temennimiz bu birlikteliklerin biraz daha ülkemizin diğer yerlerine de yayılması ve örnek olması acısından biz böyle bir şey düşündük. Ülkemizde böyle bir faaliyetin ilk olması da gerçekten ayrı bir önem arz ediyor. Çünkü diğer yerlerde buna benzer bir faaliyet, böyle bir organizasyon daha olmadı. İnşallah ümidimiz, beklentimiz, temennimiz diğer illerimizde de bu hareketliliklerin de olması. Herkesin imkânı var. Parayla pulla bunlarla ilgili konular değil bunlar. Biz birbirimizin nasıl daha iyi anlarız, birbirimizin dertlerine nasıl biraz daha derman oluruz, nasıl birbirimize yakınlaşırız ve bu acılarımızı biraz daha nasıl hafifletmiş oluruz, çocuklarımız birbirlerine nasıl daha yakınlaşır, asıl amaç bu. İnşallah bu amaca da bu 4 günlük ortamda ulaşacağımızı düşünüyoruz. Tabi Akçakoca’mız gerçekten bu manada güzel bir yer. İnşallah güzel birliktelikler olacak, sizleri burada misafir etmekten gerçekten mutluyuz. Temennimiz diğer illerimizde de bunun yaygınlaşmasıdır.  Bakanlığımız da muhtemelen bu organizasyonları biraz daha organize bir şekilde, daha yaygın bir şekilde yapabilir.“ ifadelerinde bulundu.

Program içerisinde Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ve Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici misafirlere yönelik hoşgeldiniz konuşması gerçekleştirdi. Protokol konuşmalarının ardından Şehit eşleri adına Düzceli Şehidimiz Sabri Altınbaş’ın eşi Sevcan Altınbaş bir konuşma gerçekleştirdi. Konuşmasında ; “Acımız o kadar büyük ve zor bir durum ki biz ayakta güçlü durmaya çalışıyoruz, sizlerde desteğinizle gücümüze güç katıyorsunuz. Bu organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.  ” ifadelerinde bulundu. Program Valimiz Sayın Zülkif Dağlı ve eşi Nurgül Dağlı Hanımefendiye organizasyonun gerçekleştirilmesinde dolayı tablo takdim edilmesiyle sona erdi. 

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar