DERNEK BAŞKANIMIZ İSMAİL KUMARTAŞLI'DAN SEÇİM AÇIKLAMASI

Admin 29 Haziran 2018 Dernek Haber 144 -A+
Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı seçim açıklamasında bulundu.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

Değerli basın mensupları; 
 
​Ülkemiz 24 Haziran Pazar günü bir seçim sürecinden geçmiştir.  Yapılan seçimde millet iradesini sandığa yansıtmış olup, ülkemizin bekası ve yarınları için kararını vermiştir.
 
​Yapılan seçimde milletimiz hür iradesini ortaya koymuş, kararını sandıkta göstermiş ve ülkemizin yarınlarını inşa edecek olan siyasi otoriteyi seçmiştir. Milletimizin hür iradesi ile meclisimize yansıyan siyasi irade vatanımızın bekası,bu vatan için Ağır  bedeller ödemiş Aziz şehitlerimizin aileleri ve Kahraman Gazilerimiz, ülkemizin geleceği ve gençlerimizin yarınları için daha gayretli çalışarak daha güzel bir Türkiye inşa etmelerini temenni ediyoruz.
 
​Bu duygu ve düşüncelerle 24 Haziran 2018 seçiminin ülkemize hayırlı olmasını diliyor , Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet şuuruyla donanmış bir siyasi iradenin milletimizin iradesini Gazi meclisimizinde tam anlamıyla yansıtmasını temenni ediyoruz.

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar