Bey Petrolcülük’ten örnek davranış: Şehit ve Gaziler Derneği’ne ücretsiz akaryakıt

Admin 28 Kasım 2016 Dernek Haber 1572 -A+
Bey Petrolcülük’ten örnek davranış: Şehit ve Gaziler Derneği’ne ücretsiz akaryakıt desteği Afyonkarahisar’da hizmet veren Bey Petrolcülük, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi’nin hizmet aracına mazot desteği vermeye başladı.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

Bey Petrolcülük’ten örnek davranış: Şehit ve Gaziler Derneği’ne ücretsiz akaryakıt desteği

Afyonkarahisar’da hizmet veren Bey Petrolcülük, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi’nin hizmet aracına mazot desteği vermeye başladı.

Afyonkarahisar’da hizmet veren Bey Petrolcülük örnek bir uygulamaya imza attı. Firma Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi’nin hizmet aracına mazot desteği vermeye başladı. Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Bey Petrolcülük İstasyon Müdürü Mustafa Manav, “Vatan uğruna şehit ve gazi olanların hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Bizde firma olarak onlara destek olmaya çalışalım dedik. Bağlı bulundukları derneğin hizmet aracına mazot desteği vermeyi kararlaştırdık. Başkanımızla irtibata geçtik. Firmamızın yaptığı bu destekte herhangi bir süre kısıtlaması yok. İstediği zaman gelip benzin istasyonumuzdan depolarını doldurabilirler” dedi.

KUMARTAŞLI FİRMA YETKİLİLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Yaptıkları bu anlamlı hareketten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, “Biz dernek olarak üye sayımızın artmasını istemeyen bir derneğiz. Çünkü bizim üyelerimiz şehitler ve gaziler. Geçtiğimiz günlerde canımız 2 defa daha yandı. 2 kardeşimizi daha teröre kurban verdik. Allah’tan rahmet geride kalanlarına sabırlar diliyoruz. Bu noktada biz şehitlerimizin geride bıraktıklarına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Gazilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizimde dernek olarak imkanlarımız kısıtlı ama bu zamana kadar kimseden herhangi bir talepte bulunmadık. Gelen yardımlar gönderenlerin kendi istekleri doğrultusunda oluyor. Bugün kullandığımız aracı da geçmişte kentimizde Özel Halk Otobüsü işletmesi hizmeti veren Galip Şanlı beyin destekleriyle aldık.  Şimdi de Afyonkarahisar’da hizmet veren Bey Petrolcülük’ün destekleriyle aracımıza ücretsiz akaryakıt temini yapıyoruz. Her iki işletmenin yetkililerine teşekkür ediyoruz” diye konuştu. Yapılan konuşmaların ardından Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi’ne ait araca akaryakıt dolumu yapıldı.  

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar