BAŞKAN KUMARTAŞLI'NIN JANDARMA TEŞKİLATININ 178. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KUTLAMA MESAJI

Admin 14 Haziran 2017 Dernek Haber 315 -A+
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı İsmail Kumartaşlı; Jandarma Teşkilatımızın 178. Kuruluş Yıl dönümünü gönülden kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

BAŞKAN KUMARTAŞLI JANDARMA TEŞKİLATININ 178. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KUTLAMA MESAJI

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı İsmail Kumartaşlı; Jandarma Teşkilatımızın 178. Kuruluş Yıldönümünü gönülden kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.

Ülkemizin güven içerisinde varlığını sürdürmesinde, halkımızın huzur ve emniyetinin temininde büyük rol oynayan Jandarma Teşkilatımızın 178. Kuruluş Yıldönümünü kutluyor olmanın haklı gurur ve sevincini yaşamaktayız.

 Gerek vatan savunmasında, gerekse vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin sağlanmasında, gece gündüz demeden diğer güvenlik güçlerimiz gibi canlarını hiçe sayarak büyük hizmetler veren Jandarma Teşkilatının, büyük bir özveri ve sorumluluk bilinciyle ifa ettikleri görev ve elde ettikleri başarılar milletimizin her daim göğsünü kabartmaktadır.

Köklü bir geçmişe sahip Jandarma Teşkilatımız, kurulduğu günden bu yana edinmiş olduğu büyük tecrübesi ve vatanı için canını feda etmekten hiçbir zaman çekinmeyen teşkilatının her bir mensubu ile birlikte milletimizin geleceğe güvenle bakmasını sağlamaktadır.

Jandarma Teşkilatımızın 178. Kuruluş Yıldönümünü gönülden kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Böylesine müstesna ve özel bir gün vesilesiyle de bütün şehitlerimize Allah’tan (cc) rahmet diliyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm gazilerimizi minnetle anıyorum

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar