BAŞKAN KUMARTAŞLI’DAN KARAGÖZ'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Admin 12 Nisan 2017 Dernek Haber 383 -A+
Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Karagöz'e, hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

BAŞKAN KUMARTAŞLI’DAN KARAGÖZ'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Karagöz'e, hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Afyonkarahisar Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığına yeni atanan Mehmet karagöz, yapılan atamanın ardından kolları sıvayarak, yeni il binası ve merkez ilçe binasının olduğu büroyu basın caddesine taşıdı.

Geçtiğimiz 25 Şubat Cumartesi günü,kalabalık bir coşku ile açılışı yapılan il binasında tebrikleri kabul eden Başkan Karagöz'ü  bugün ise, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve dernek yönetimi ziyaret ederek, hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundu.

Karşılıklı fikir alışverişi ve gündemdeki konular üzerine konuşulan ziyaret, yaklaşık yarım saat sürdü. Ziyarettten duyduğu memnuniyeti ifadelendiren Karagöz;

"Şehitlerimiz için ne yapsak azdır.Bu gün rahatça yaşayabiliyorsak onların sayesinde bu anlamda dernek olarak ne ihtiyaç olursa her zaman emrinizdeyiz.”dedi.

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ise, Başkan Karagöz'e teşekkür ederek ziyaretini noktaladı

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar