BAŞKAN KUMARTAŞLIDAN EMNİYET MÜDÜRÜMÜZ GÜRSEL YILDIZ’A HAYIRLI OLSUN MESAJI

Admin 29 Aralık 2018 Dernek Haber 294 -A+
Afyonkarahisar’ın Emniyet Müdürü, Gürsel Yıldız Şehrimize Hayırlı Olsun Emniyet Genel Müdürlüğünde İçişleri Bakanlığının yurt dışı müşavirliklerine yapılan görevlendirmelerden dolayı boşalan daire Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğüne atama yapıldı.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

BAŞKAN KUMARTAŞLIDAN EMNİYET MÜDÜRÜMÜZ GÜRSEL YILDIZ’A HAYIRLI OLSUN MESAJI

Afyonkarahisar’ın Emniyet Müdürü, Gürsel Yıldız Şehrimize Hayırlı Olsun

Emniyet Genel Müdürlüğünde İçişleri Bakanlığının yurt dışı müşavirliklerine yapılan görevlendirmelerden dolayı boşalan daire Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğüne atama yapıldı.

Fahrettin Şen'in Astana Büyükelçiliği Müşavirliğine atanmasının ardından onun yerine Polis Başmüfettişi Gürsel Yıldız, Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü olarak atandı.

Başkan Kumartaşlı; “Afyonkarahisar’a ilk geldiği günden bu güne bizimle yakından ilgilenen her telefon açtığımızda kardeşim diye telefonu açan güler yüzlü müdürümüz’ün asaleten ilimize Emniyet Müdürü olarak atandığını öğrenmiş bulunuyoruz.Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanlığı ve Afyonkarahisardaki üyemiz olan Şehit Aileelri ve Gazilerimiz adına hayırlı olsun dileklerimizi sunarız.Daha nice yıllara Afyonkarahisar da görev yapması dileği ile görevinde başarılar dileri”Dedi.

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar