BAŞKAN KUMARTAŞLI’DAN CANSER KUZU’YA TEŞEKKÜR BELGESİ

Admin 26 Aralık 2017 Dernek Haber 461 -A+
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı tarafından, Gazetemiz Kurucu ve Yazı İşleri Müdürü Canser Kuzu’ya Şehit Aileleri ve Gazilere göstermiş olduğu yakın ilgi ve desteklerinden dolayı bir teşekkür belgesi takdim edildi
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

BAŞKAN KUMARTAŞLI’DAN CANSER KUZU’YA TEŞEKKÜR BELGESİ

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı tarafından, Gazetemiz Kurucu ve Yazı İşleri Müdürü Canser Kuzu’ya Şehit Aileleri ve Gazilere göstermiş olduğu yakın ilgi ve desteklerinden dolayı bir teşekkür belgesi takdim edildi

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve dernek yönetim kurulu üyeleri Kadınana gazetesine bir nezaket ziyaretinde bulundular.

Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı öncülüğündeki ziyarete Bayan Kumartaşlı, Şehit Babası Mustafa Çınar, Gazi Şemsettin Atacan, Gazi Muharrem Korkusuz’da katıldı.

Ziyarette konuşan Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı, Canser Kuzu ve Kadınana gazetesinin tüm personellerine Şehit Aileleri ve Gaziler ile Derneklerine verdikleri önem, ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür etti. Kumartaşlı, üzerinde bir madalyanında bulunduğu Teşekkür Belgesini Canser Kuzu’ya takdim ederken, Kadınana Gazetesinin de 14’ncü kuruluş yılını kutladı.

Dernek olarak hiç bir zaman bağış toplamadıklarını sadece bağış kabul ettiklerini belirten Kumartaşlı, derneğin yapılan yardımlarla faaliyetini sürdürdüğünü söyledi.

Dernek yönetimi olarak Şehit Ailelerinin, dul ve yetimlerinin, Gazi ve yakınlarının sorunlarına çare üretmek amacıyla gece gündüz demeden çalıştıklarını belirten Kumartaşlı, her konuda kendilerine sınırsız destek olan Canser Kuzu’ya teşekkür etti.

Ülke olarakta zor bir dönemden geçildiğini hatırlatan Kumartaşlı, Dernek ve tüm üyeleri olarak vatanın bölünmez bütünlüğü için evlatları gibi can vermeye hazır olduklarını belirterek; “Dernek olarak canlarımızı bu vatanın bağrına gömdük. Bir karış toprağımızı kimselere vermeyeceğimizi canlarımızı feda ederek dün nasıl gösterdiysem, bugün ve yarında göstermeye hazırız” dedi.

Hükümetin Şehit Aileleri ve Gaziler adına yaptığı çalışmalardan da son derece memnun olduğunu belirten Kumartaşlı, sorunlarına genel merkez nezdinde devlet büyüklerine ilettiklerini ve bundan sonraki dönemde Dernek üyelerinin daha iyi bir duruma getirilebilmesi için çalışmaların sürdüğünü söyledi.

HER TÜRLÜ TAKDİRİ HAK EDİYORSUNUZ

Ziyaretten dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirten Canser Kuzu ise, özellikle kendini adına verilen Teşekkür belgesinden ise büyük bir onur ve gurur duyduğunu söyledi.

Özellikle Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı nezninde tüm Dernek yönetimini kutlayan Canser Kuzu, başarılı çalışmalarını yakınen takip ettiğini söyledi.

Kumartaşlı ve ekibinin her türlü övgüyü hak ettiğini belirten Kuzu; “İnanın çalışmalarınız bir harika. Birlik ve beraberliğiniz tam bir örnektir. Şehit Ailelerine ve Gazilere nasıl sahip çıktığını görüyor ve imreniyoruz Bu konuda her birinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Rabbim yar ve yardımcınız olsun” dedi.

Her zaman, gece gündüz Şehit Ailelerinin ve gazilerin yanında olduğunu belirten Canser Kuzu; “Bu vatan için evlatlarını feda eden, canlarını hiçe sayan, yaralanıp Gazi ünvanını alan tüm vatanseverlerimizin yanında oldum ve bundan sonra da olacağım. Her türlü desteğe hazırım. Sık sık Şehit Ailelerimizi ve Gazilerimizi ziyaret ediyorum. Hoş sohbetlerimiz oluyor. Acılarını paylaşıyorum. İnanın bu beni çok mutlu ediyor.  Ki onlar bu vatanın bölünmez bütünlüğü, bayrağımız için evlatlarını feda ettiler. Ne yapsak onların haklarını ödeyemeyiz. Tüm Şehit Aileleri ve Gazilerimiz başımın tacıdır” dedi. Karşılıklı bilgi alış verişinin yapıldığı ziyarette, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, dernek çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Dernek olarak yaşadıkları bazı sıkıntıları da dile getiren Kumartaşlı, bu konuyla ilgili Canser Kuzu ile bilgi alış verişinde bulundu.

Dernekte yaşanan sıkıntıları çok yakınen takip ettiğini belirten Canser Kuzu ise bu sorunun çözümü için gerekli mercilerle en yakın sürede irtibata geçeceğini de sözlerine ekledi.

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar