BAŞKAN KUMARTAŞLI VE DİNAR TEMSİLCİMİZ HASAN CEYLAN'IN ŞEHİT P.UZM.ÇVŞ.SELÇUK GÜRDAL’IN ANNESİ ZEKİYE GÜRDAL’I ZİYARETİ

Admin 20 Mayıs 2019 Dernek Haber 199 -A+
Başkan KUMARTAŞLI ve ailesi “Biz Büyük Bir Aileyiz” Sloganı İle gece gündüz demeden Şehit ailelerimiz ve Gazilerimizi yalnız bırakmıyor. Başkan Kumartaşlı Derneğimiz Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan ile Şehit P.Uzm.Çvş.Selçuk Gürdal’ın Annesi Zekiye Gürdal Annemizi evinde ziyaret etti.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

BAŞKAN KUMARTAŞLI VE DİNAR TEMSİLCİMİZ HASAN CEYLAN'IN ŞEHİT P.UZM.ÇVŞ.SELÇUK GÜRDAL’IN ANNESİ ZEKİYE GÜRDAL’I ZİYARETİ

Başkan KUMARTAŞLI ve ailesi “Biz Büyük Bir Aileyiz” Sloganı İle gece  gündüz demeden Şehit ailelerimiz ve Gazilerimizi yalnız bırakmıyor.

Başkan Kumartaşlı Derneğimiz Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan ile Şehit P.Uzm.Çvş.Selçuk Gürdal’ın Annesi Zekiye Gürdal Annemizi evinde ziyaret etti.

Duygu dolu anların yaşandığı ziyarette Başkan Kumartaşlı, “Bundan sonra bir İzzet olamayız size ama yinede sizler bizi evladınız bilin” dedi.Şehit ailelerimizi hiç yalnız bırakmayan Kumartaşlı, “Vatanımız uğruna can veren yiğitlerin aileleri bizlerin emanetidir” diyerek onlara sonsuz minnet duyduklarını ve daima yanlarında olacaklarını vurguladı.

GURURLUYUZ
Şehit annemiz Zekiye Gürdal ise acısını paylaşan Başkan Kumartaşlı,ve Ceylan’a  teşekkür ederek,“Gururluyuz biz, oğlumuz şehitlik makamına seçilmiş.Allah sizi  başımız dan eksik etmesin” dedi.

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar