BAŞKAN KUMARTAŞLI 15 TEMMUZ KONULU PANELE KATILDI..

Admin 16 Temmuz 2017 Dernek Haber 236 -A+
AKÜ’de 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri Kapsamında Milletvekillerinin Katılımı ile Panel Düzenlenlendi. Kocatepe Üniversitesi Atatürk Kongre Merkezinde 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen panele Vali Tutulmaz’ın yanı sıra Milletvekilleri Yasin Aktay ve Ali Özkaya, Garnizon Komutanı Tuğg. Şahin Kılıçaslan, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malül Gazi İsmail Kumartaşlı,Malül Gazi Ertuğrul Demir,Şehit Aileleri,Gaziler,kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, askeri erkan, siyasi parti ve Sivil toplum kuruluşları temsilcileri, şehit yakınları ve gaziler katıldı.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

BAŞKAN KUMARTAŞLI 15 TEMMUZ KONULU PANELE KATILDI..

AKÜ’de 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri Kapsamında Milletvekillerinin Katılımı ile Panel Düzenlenlendi.

Kocatepe Üniversitesi Atatürk Kongre Merkezinde 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen panele Vali Tutulmaz’ın yanı sıra Milletvekilleri Yasin Aktay ve Ali Özkaya, Garnizon Komutanı Tuğg. Şahin Kılıçaslan, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malül Gazi İsmail Kumartaşlı,Malül Gazi Ertuğrul Demir,Şehit Aileleri,Gaziler,kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, askeri erkan, siyasi parti ve Sivil toplum kuruluşları temsilcileri, şehit yakınları ve gaziler katıldı.

Panel öncesinde Kocatepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesince 15 Temmuz şehitleri ile gazilerimiz anısına seramikten yaptırılan güneşe uçan kuş figürlerinin yer aldığı görseller Valimiz Tutulmaz ve beraberindeki protokol üyelerince açıldı.

Kocatepe Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Karakaş’ın moderatörlüğün de yapılan panele Siirt Milletvekili Prof. Dr. Yasin Aktay, Milletvekilimiz Ali Özkaya ile 15 Temmuz şehitlerinden Şükrü Bayrakçı’nın babası Mehmet Bayrakçı konuşmacı olarak katıldılar.

Ülkemiz genelinde 15 Temmuz akşamı ve sonrasında yaşananların panelistler tarafından detaylı bir şekilde anlatıldığı panel misafirler tarafından ilgiyle izlendi.

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar