AFYONLU ANTALYALILAR YARDIMLAŞMA DERNEĞİNDEN (AFAD) DERNEĞİMİZE ZİYARET

Admin 03 Mart 2019 Dernek Haber 167 -A+
Geçtiğimiz günlerde Afyonlu Antalyalılar Yardımlaşma Derneği (AFAD) yönetim kurulu üyeleri Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

AFYONLU ANTALYALILAR YARDIMLAŞMA DERNEĞİNDEN  (AFAD) DERNEĞİMİZE ZİYARET

Geçtiğimiz günlerde Afyonlu Antalyalılar Yardımlaşma Derneği (AFAD) yönetim kurulu üyeleri  Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

AFAD Başkanı İsmail Hakkı Çelik, Antalya'da dernek olarak yaptıkları çalışmaları anlatarak, "Afyon doğduğumuz, Antalya yaşadığımız kent. Antalya'da 60 binin üzerinde Afyonlu yaşıyor. Yeni yönetim olarak çalışmalarımıza ve icra atlarımıza doğduğumuz topraklarda başlamak istedik. Her iki ilimizin kalkınması ve tanıtımı konusunda işbirliklerine aracılık etmeyi arzu ediyoruz. Murat paşa Belediyesi'nin düzenlediği Yöreler ve Renkler Festivalinde iki yıldır Afyonumuzu temsil etmekten gurur duyuyoruz" dedi.

Ayrıca Çelik “Afyonkarahisarımızın değerlerinin temsil edildiği aziz şehitlerimizin manevi ruhlarının yaşatıldığı güzide mekân derneğimiz Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi ve değerli  Başkanı İsmail Kumartaşlı’yı ziyaret ederek hayır dualarımızı ilettik. Aziz Şehitlerimiz olmasaydı bizler bu memlekette huzur içersin de yaşayamazdık. Her ne kadar Afyon dışında da olsak gözümüz kulağımız hep televizyonda basın kuruluşlarında ne zaman Afyon ile ilgili bir haber  çıksa şehit haberi alsak içimiz yanıyor. Afyonkarahisarımız ve Ankara'da yaşayan hemşerilerimiz için bir bütün olmak zorundayız. Değerli hemşerilerimizin de bizimle aynı duyguları paylaştıklarını görmek bizi son derece sevindirmiştir." dedi.

Başkan Kumartaşlı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Afyonkarahisar dışındaki derneğe üye olan hemşerilerimize selam sevgi ve saygılarımızı sunar aziz şehitlerimize rahmet dilerim ”dedi.

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar