2018 ŞEHİTLER TAKVİMİ DAĞITILDI

Admin 27 Şubat 2018 Dernek Haber 385 -A+
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi tarafından hazırlanan
Resmi büyütmek için üzerini tıklayın...

2018 Şehitler takvimi dağıtıldı

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi tarafından hazırlanan "2018 Şehitler Takvimi" tüm ilçe Emniyet ve Jandarma Teşkilatlarına dağıtıldı.

Bu yıl yedincisi yayınlanan 2018 Şehitler Takvimi, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı ve yönetim kurulu üyeleri tarafından kısa zamanda dağıtıldı. Şehitler takviminin tüm ilçelerimizdeki İl Jandarma Komutanlıkları ve Emniyet Amirliklerinin tümüne gönderildiğini belirten Kumartaşlı, takvimlerin Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanı Albay Orhan Sırma ve İl Emniyet Müdürü Fahrettin Şen'e teslim edildiğini söyledi.

Dernek Başkanı İsmail Kumartaşlı, takvimlerin grafik hazırlıklarının dernek tarafından, baskı maliyetinin ise Belediye tarafından karşılandığını söyledi.

Kumartaşlı, “Yedi yıldır geleneksel hale getirdiğimiz ve bu yılda basımını tamamladığımız takvimimize diğer illerden de büyük talep geliyor. Ülkemizin birçok kentine bu takvimleri kargo aracılığı ile gönderiyoruz. Şehit aileleri ve gaziler olarak Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Bu takvim bir arşiv niteliğinde Şehitlerimizin şahadet tarihlerini gösteriyor. Bu sene yeni bir düzenleme daha yaparak ilçe ilçe şehitlerimizin resimlerini ayırarak hangi ilçemizin kaç tane şehidi var onları da düzenledik” diye konuştu.

Şu anada kadar 2 bin 500 civarında takvimin dağıtımını gerçekleştirdiklerini söyleyen Başkan Kumartaşlı, tüm ilçelerimizdeki özellikle Jandarma Komutanlıklarında ve Emniyet Müdürlüklerinde takvimlerin asıldığını söyledi. Takvimleri büyük talebin olduğunu belirten Kumartaşlı, gerekirse yeniden baskıya gireceklerini söyledi.

Whatsapp'ta Paylaş

Yorumlar