12-12-2018 DOĞA KOLEJİNDEN DERNEĞİMİZE ZİYARET

Admin 15 Aralık 2018 Test Test 230

DOĞA KOLEJİNDEN DERNEĞİMİZE ZİYARET

Afyonkarahisar Doğa Koleji Müdürü Deniz Dikbaş ve Halkla İlişkiler Müdürü Şenay EROL derneğimiz Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlıyı ziyaret etti.

Ziyarette okul ve çalışmalar hakkında bilgi veren DİKBAŞ;

“Eğitim anlayışının temelinde ‘Merak eden çocuk öğrenir’ fikri yatan Doğa Okulları, sunduğu “Doğa Konseptli Eğitim Modeli” ile yeniliğe açık ve öğrenmeyi seven öğrenciler yetiştiriyor. Bu yenilikçi anlayışı eğitim teknolojileriyle birleştiren Doğa Okulları Afyon Kampüsü'nde de öğrencilerine mutlu ve keyifli bir ortamda eğitim şansı veriyor.10.000m2 kapalı alan ve 15.000 m2 açık alan olmak üzere toplam 25.000 m2 alanda hizmete başlayan Afyon Kampüsü, metro internet kullanımı, windows alt yapısı, Promethean akıllı tahtaları ile donatılmış 52 dersliği ile öğrencilerine interaktif eğitim imkanı sağlıyor. Öğrencilere geniş bir alanda kampüs havasında eğitim olanağı sağlıyor. Kampus içerisinde ayrıca yüzme havuzu, kapalı spor salonu, mini cep sineması, satranç dersliği, 3D laboratuarları, lego robotic atölyesi, bilim atölyeleri, sanat atölyeleri, oxford street, müzik ve resim derslikleri, fizik ve kimya laboratuvarları, 320 kişilik konferans salonu ve kütüphanesi ile öğrencileri ‘Doğa Konseptli Eğitim’ vizyonu ile buluşturuyor. Bunlarla birlikte tenis kortu, basketbol sahası, voleybol sahası, oyun parkları gibi alanlar da da hem sporu hemde eğlenceyi bir arada öğrencilerine sunuyor. Ayrıca yine okul kampüs bahçesinde yer alan at binicilik alanı, mini hayvanat bahçesi ve ekoloji bahçeleri ile de öğrenciler doğayı keyifle öğreniyorlar. Afyon Kampüsü öğrencilerine kaliteli ve kendine özgü eğitim anlayışının yanında öğrencilerine, bilimi, sporu, sanatı ve doğayı benimseterek, dünya vatandaşı yetiştirme yolunda hızla ilerliyor.Her zaman Derneğimize ve Şehit Ailelerimize, Gazilerimize hizmete hazırız onlar için ne yapsak azdır.”Dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı dernek çalışmaları ve dernek hakkında bilgi verdikten sonra teşekkür etti.

Yorumlar